Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 559 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Dhaka
Syntetyczny, bez włosia, w ciemnym naturalnym kolorze, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 45x39 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Floral Toile
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, beżowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, jasnoszary, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Libellules
280 ml
(135)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Gleam
Czarny, aluminiowy, 8,5x30x6,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na szczoteczki do zębów Tower
Stalowy, biały/zielony, 5x11 cm, wysokość 8 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Lustro Hub
Stojące, 37x157 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Lalibela
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, 340 ml, 9x8 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel ogrodowy Geralda
Drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 130 kg, szerokość 66 cm, wysokość 73 cm, głębokość 80 cm
(18)
W magazynie
934 zł
z kodem
1 167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Aurea
Ścienne/stojące, 50x140 cm
(2)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Gabrielle
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski, 160x235 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Ze stali nierdzewnej, czarny/szary, 50x31 cm
(35)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, szarobrązowy
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, w kolorze khaki, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Osado Dome
Ścienny, ø 30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 46 cm, wysokość 169 cm
(52)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, metalowy, czarny
(13)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Stag
Wolnoopadająca, 37 x 43,5 cm, z nadrukiem
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sharks
Rekomendowany wiek 3+ lat
(10)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw do sprzątania CleanTech
6 szt.
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Linomatic 600 Deluxe Cover
Ogrodowa, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 60 m
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
769 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Fotel Debra
Z plecionką, sztruksowy, beżowy, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cattara
Żeliwna płyta grillowa Litina
Metalowa, wysokość 7,5 mm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Novac
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, 90x140 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 112 zł
z kodem
3 890 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Audrie
Zielony, stalowy, 58x60x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 160 cm
(15)
W magazynie
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Styler
Lustro Loft Two-Tone
Ścienne, 60x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
599 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci Duo Dust
Do segregacji odpadów, plastikowy, biały/beżowy, 2x20 l
(382)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Modułowy system półek Mistral Kubus
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 136 cm, wysokość 69 cm, głębokość 32,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 159 zł
z kodem
2 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Sessiz
Czarna, z opalowego szkła, 15x20x136 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca Coconut Milk Mango
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu kokosa/o zapachu mango, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Circular
Plastikowy, czarny, 12,5x22 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Alish
Beżowy, metalowy, 23x35x18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Love Story
Zabawki dla kota zestaw Boho Fish
2 szt., tekstylne, kremowe
(6)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Krzesło Atto
Niebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 183 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Dolma
Wiklinowy, z nadrukiem, brązowy, ø 42x50 cm
(62)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Chlebak Greenish
Metalowy, jasnozielony, 20x20 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Stolik Inga
Z litego drewna sosnowego, biały/w naturalnym kolorze, 60x110 cm, wysokość 45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Konsola Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 36x80 cm, wysokość 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
102
103
104
...
508
Załaduj więcej