Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 997 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi Poppy
2 szt., porcelanowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Dywan Shaila
Tkany ręcznie, z juty, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaf
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 66 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(5)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Yes Everyday
Sztućce do sałatek Knossos
2 szt.
W magazynie
36 zł
z kodem
44,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Robin Reed
Crackery świąteczne zestaw Rudolph & Friends
6 szt., długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Taca Socorro
20x31 cm, do serwowania, drewniana
(289)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Torba na zakupy Periodic Table
(63)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie
W kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 16 m
(17)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, czerwony, 130x170 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(130)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18,5x19,5 cm, wysokość 12 cm
(47)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Foldable
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, szary, 88x49 cm, wysokość 167 cm
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cool Retro Cuadrado
Ścienny, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, jasnoróżowa, 200x200 cm
(98)
W magazynie
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Spodek Barista
Porcelanowy, biały, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Lido
Stalowy, w kolorze srebra, 28x14 cm, wysokość 16 cm
(76)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Rupia
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø55x26 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265,39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Maselniczka White
Biała, 10x17 cm
(14)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw pojemników na przyprawy Bruna
12 szt., ze stojakiem, szklane
(45)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Deana
Ceramiczny, 900 ml
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Talerz Pearl
Deserowy, ø 17 cm, kamionkowy, biały
(29)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka
Brązowa, 35x68 cm
(213)
W magazynie
Ostatnia sztuka
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk
Stalowy, biały, 27x34 cm, wysokość 20 cm
(103)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Eydis
Z mieszanki bawełny, ciemnoniebieska, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Świeca Grand Cru Cottage 2025
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock Bath
Bez wiercenia/narożna, metalowa, w kolorze srebra
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
128,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Gadget
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 26 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Osłonka na doniczkę Luna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18,5 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 6 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Stojak na kadzidełko Frida
Ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Wipe Your Paws
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Aquatex Plus
Stalowy, czarny/w kolorze srebra, 35x30 cm
(245)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(21)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Ensign
Niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, różowa, 525 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Salcombe Boats
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Marco
Czarna, 45x75 cm
(7)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Organizer łazienkowy Glam
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 27x18 cm, wysokość 25 cm
(20)
W magazynie
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
52
53
54
...
321
Załaduj więcej