Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 008 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Singles
Plastikowy/silikonowy, czarny, 6x19 cm, wysokość 20,5 cm
(79)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Kubek Light Pink 182
475 ml, porcelanowy, różowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Ecori
Składany, tekstylny, czarny, 32 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Mop
(214)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Chodnik Ricci Herbs
Syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Deana
Ceramiczny, 900 ml
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 41,5 cm, jasnozielona
(23)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 154 cm, głębokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Nóżki do płyt ochronnych na kuchenkę zestaw
4 szt., plastikowe, szare, 4x4 cm
(285)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Rieti
Wolnoopadająca, 37 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(24)
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, czarny
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Biri
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony/beżowy, 80x150 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 135x200 cm
(76)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 140x200 cm
(29)
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na papier toaletowy Tower
Stalowy, biały, 12,5x23 cm, wysokość 48 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/różowa, 200x200 cm
(21)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
ONA
Miska Duna
Na zupę, kamionkowa, różowa, 670 ml, ø 14 cm
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, biała, 30x15 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Bahari
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 26 cm
(75)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
15x25 cm, szklane
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
149,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(11)
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Tablica Perky
Magnetyczna, 50x50 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 12
(44)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Galoe
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Tropea
Biały/w kolorze srebra, z opalowego szkła, IP44, 23x23x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Ładowarka DecoPower
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazon Aino
Ręcznie wykonany, szklany, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(7)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
12,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Toomax
Skrzynia ogrodowa Woodys
Plastikowa, pojemność 90 l, szerokość 43 cm, wysokość 50 cm, głębokość 44 cm
(7)
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Stripe
W paski, zielona, 180x180 cm
(7)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(12)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon Violet
Szklany, ø 7 cm, wysokość 25 cm
(12)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miska na jajka Rise & Shine
Ceramiczna, brązowa
(19)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve S
2 szt.
(147)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 38x28 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Miska Tower
Dla czworonoga, ceramiczna
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, plastikowy, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
50
51
52
...
321
Załaduj więcej