Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 106 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Cucina
Syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Butelka na olej Boga
Pojemność 300 ml, szklana, czarna
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, zielone, 40x60 cm
(5)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Not You Again
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Solniczka i pieprzniczka Hammershøi
Porcelanowa
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Grill
Na węgiel drzewny/przenośny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw City
6 szt., wiszące, plastikowe, czarne/szare
(137)
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Kemp
Z pokrywką, plastikowy, biały/szary, pojemność 30 l, 54x39x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Red Zebra
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, pomarańczowa, 250 ml
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Trio
Lampa punktowa Leon
Czarna, metalowa, 16x11x19 cm
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 11 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Relief
Na waciki, porcelanowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 16x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Magical Unicorn
Rekomendowany wiek 3+ lat
(405)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, jasnobrązowa, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Kobra
Metalowa, 22x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czarne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Mydelniczka Silvet
Ceramiczna, ciemnoniebieska, 9x13 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Dark
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy City Living
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Plaček Pet Products
Materac Dog Fantasy Stripe
Dla psów, ciemnoszary, 80x50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Brązowa, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tefal
Patelnia Daily Cook G7303255
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
Geometryczny, niebieski, 140x300 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Love Story
Miska Together
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 16 cm
(5)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Orabge Kube
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, w paski/w kratkę, pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Ice Cream
6 szt., bawełniane, różowe, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
11,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Highland Cow
Czarna, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Schodek Secura
Plastikowy, biały/czarny, wysokość 22 cm, nośność 350 kg
(24)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Sky"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ESTE
Dywan dziecięcy Cherry
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
W magazynie
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Pearl Glow
Ø 8 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Nancy
Tekstylny, wysokość 16 cm
(25)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, czarne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(111)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Namiot dla dzieci Peppa Pig
Czerwony, 75x120 cm, wysokość 75 cm
(3)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
33x48 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Paper Laminate
3 szt., kartonowe, białe, 45x36x24 cm
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Data Flip
Cyfrowy, 6x19 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Gingerbread Flake
Ceramiczna, ø 6 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Love Story
Ręcznik dla zwierząt
Szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
146
147
148
...
325
Załaduj więcej