Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 140 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Firanka Alma
Z woalu, z nadrukiem, czarna/beżowa, 140x240 cm
(2)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
PT LIVING
Półka Reina Cuatro
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, z półmatowym wykończeniem, czarna/szara, szerokość 60 cm, wysokość 60 cm, głębokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnia sztuka
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
RIG-TIG
Czajnik elektryczny Foodie
Biały, plastikowy, pojemność 1 l, moc 1500 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
276 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel dziecięca Dragons
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Maison
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Walk
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, aksamitna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Miska z durszlakiem
Na sałatkę, biała/szara, ø 28 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
98 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Uchwyt na dozownik do mydła Sono
Ścienny, ze stali nierdzewnej, kremowy, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Szczotka do WC Whitney
Bambusowa, biała, ø 9 cm, wysokość 37 cm
(36)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
Ociekacz Livio Duo
Plastikowy, czarny, 46x19,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Edelia
Biała/w kolorze srebra, 140x280 cm
(2)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(19)
W magazynie
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stojak na ręczniki papierowe Loop
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 35,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wiaderko Vědro A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 30 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Chodnik Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Tower
Na waciki, plastikowy, biały, 11x7 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Dainty Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Margot Azul
Z wiskozy, z krótkim włosiem, szary/beżowy, 60x110 cm
(33)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Squid Lighting
Lampa wisząca Geo
Czarna/w kolorze złota, metalowa, IP40, ø9x124 cm
(1)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik Kemp
Z pokrywką, plastikowy, biały/szary, pojemność 30 l, 54x39x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Fartuszek dziecięcy Sunny Sausage Dog
Bawełniany
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazony zestaw Fauni
3 szt., ręcznie malowane, kamionkowe, ø 13 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Szczotka do WC Greenish
Metalowa, jasnozielona, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(8)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Tom Tailor T-Terrazzo
Z żywicy polimerowej, szary, 8x8 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Catcher
Plastikowa
(87)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Wieszak Aspen
Metalowy, czarny, szerokość 25 cm, głębokość 21 cm, wysokość 171 cm
(8)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Everest
Z mieszanki bawełny, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Ozdoba świąteczna Balerina
Plastikowa, 17 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Obrazy zestaw
30x40 cm, 4 szt., drukowane, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Cats
3 szt., 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarno-biały, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Praska do czosnku President
Metalowa
(6)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(1)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Bigfoot Dilka
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
6 l
(310)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Rotho
Pojemnik Lona
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 10 l, 36x27x13 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Nowość
My House
Narzuta Biana
Szara, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 65,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, białe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, pomarańczowa, 250 ml
(3)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Suzette
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Merry-go-round
2 szt., 380 ml, kamionkowe
(2)
W magazynie
140 zł
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
133
134
135
...
326
Załaduj więcej