Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 350 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Styler
Zegar Peony
Ścienny, ø 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik
Z pokrywką/dekoracyjny, bambusowy, brązowy, pojemność 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Grand Chef
Bawełniana, szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Vintage Surf
Aksamitny, z nadrukiem, 100x180 cm
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Naczynie do gotowania ryżu
Ø 18 cm, plastikowe
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka No Problems
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Sferico
2 szt., szklane, na espresso/z podwójną ścianką, 70 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Fartuch Two-tone
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Rabbit
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 35x26 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Construct
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ø 25 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Pixie
Ø 28 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Paradise Beach
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Łyżeczki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., plastikowe/z silikonu, różowe/turkusowe, 2x łyżka
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 1800 K, 2 W, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Maxi
Biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka Maise
Porcelanowa, do latte, biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Ombre
Ceramiczna, do cappuccino, biała/czarna, 300 ml
(9)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Blue Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Forever Together
Polarowy, z nadrukiem, różowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Spiral Filament
Z gwintem E27, 2100 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 54,5x36x8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Angus Highland Cow
Bawełniana, brązowa/beżowa, 18x88 cm
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Evergreen Damask
Lniana, abstrakcyjny wzór, 35x45 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Wazon Fancy Home
Ceramiczny, szary, 9,5x13 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Cats
Z nadrukiem/z ornamentami, 45x45 cm
(209)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Kubek Lo schiaccianoci
400 ml, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Bawełniana, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Fartuch Christmas Fable
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Zestaw do mycia naczyń Easy Squeez-e
Silikonowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw
2 szt., ø 13 cm, silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Sister Purple"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Halloween Skeleton
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z motywem Halloween, z mikropluszu, 135x200 cm
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Holm
Patelnia Brasserie
Z powłoką nieprzywierającą, ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Dazzle
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Cute"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(15)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar DIY Butterfly
Ścienny, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Vitamin Sea
Aksamitny, z nadrukiem, 100x180 cm
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Wałek kuchenny PrecisionPin
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
171
172
173
...
228
Załaduj więcej