Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 180 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Chiba
W dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 31 cm, głębokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Whitney
Biurowy, plastikowy, biały, 1,6 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 250 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1613
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Pompei 1613
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Space 1900
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, z frędzlami, ciemnoszary, 80x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, fioletowa, 140x270 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Abażur Kojo
W kolorze kości słoniowej, papierowy, ø38x37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Lyon
Plastikowy, w kolorze matowej czerni, 350 ml, ø 9 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roger la Borde
Notesy Honey
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Radełko do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(54)
W magazynie
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Heritage Tube Map
Plastikowy, czerwony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Retro Blocks
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Becky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 50x80 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Miuform
Narożnik Charming Charlie
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery U, jasnoszary, powyżej 4 osób, szerokość 302 cm, głębokość 200 cm, głębokość siedziska 58 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (6)
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Actona
Krzesło Flynn
Tapicerowane, szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Shanxi
Żeliwny, biały/czarny, objętość kubków 100 ml, objętość dzbanka 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Kelp
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, szare
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 311 zł
z kodem
6 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
+ Materiał obicia (2)
Miuform
Narożnik Dazzling Daisy
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery L, ciemnoniebieski, czteroosobowy, szerokość 253 cm, głębokość 190 cm, głębokość siedziska 62 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 979 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (5)
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Ciemnoniebieski, 2 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Riviera Tiles
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czerwony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(88)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Goyave
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, biała/szarobrązowa, 240x220 cm
(11)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Antartic
Ze sztucznego futra, brązowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, ciemnoniebieskie, 50x80 cm
(12)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Obrus Gaia
Ciemnozielony, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw
6 szt., do deseru, szklane, ø 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Talerze zestaw Lily
2 szt., deserowe, ø 16 cm, szklane, jasnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, w kolorze khaki, 160x220 cm
(137)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1613
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Firework
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, ø36x110 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Lorine
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 235 cm, głębokość 138 cm, głębokość siedziska 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 703 zł
z kodem
7 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
BonBistro
Miska Serve
Na dip, metalowa, w kolorze złota, 110 ml, ø 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Kinkiet Ruffle
W kolorze mosiądzu, szklany, 20x30x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel States
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Jula
Jasnoszara, metalowa, z elastyczną konstrukcją/z klipsem, 8x20x16 cm
W magazynie
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Łóżko jednoosobowe Morris
90x200 cm, bez zagłówka, bez stelaża, powłoka: barwienie, szare
(1)
W magazynie
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Hoker District
Z litego drewna wiązu, szary/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
309,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Keoni
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 871 zł
z kodem
7 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Dakls
Miski zestaw
4 szt., na zupę, ceramiczne, jasnobrązowe, 470 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, niebieski, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
388
389
390
...
629
Załaduj więcej