Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 854 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Oslo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 99 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Time
Betonowy, jasnoszary, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Cemile
Dekoracyjny, drewniany, brązowy, 6,5x4,5x4 cm
(1)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bawełniany, niebieski, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Taca dekoracyjna
Szklana, 15x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Curver
Koszyk Infinity
Do przechowywania, plastikowy, zielony, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Star Trading
Abażur Festival
Biały, tekstylny, ø40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Sztućce do sałatek Artisan
2 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
950 ml, na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Lilo a Stitch "Purple"
Polarowy, fioletowy, 100x150 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, ceglaste
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Lucy
Obrotowe, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci Bin
Do segregacji odpadów, plastikowy, zielony/czarny, 25 l
(36)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Allington
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/kremowy, 120x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Light
Letnia, 200x220 cm
(7)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
W dekorze topoli, 100x210 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 535 zł
z kodem
3 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Trio
Lampa stojąca Cosima
W kolorze kości słoniowej, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 24x52,5x126,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Mozaik
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 97x150 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Rotho
Regał łazienkowy Country
Plastikowy, antracytowy, szerokość 32,5 cm, wysokość 71 cm, głębokość 37,5 cm, na kółkach
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Patera na ciasto Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, ø 32,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Chochla Dyna
Plastikowa
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Amenity
Metalowy, biały, 28,5x12 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Mia Ellipse
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, szarobeżowy, 120x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Brabantia
Suszarka na pranie HangOn Too
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
W magazynie
Ostatnie sztuki
305,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość powierzchni suszenia (2)
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Hippo
Plastikowa, jasnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Hauke
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, szarobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 279 zł
z kodem
7 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Torba na zakupy
15 l
(11)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, zielona, 45x75 cm
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Mattis
160x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, kremowe
(161)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 511 zł
z kodem
3 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Akcesoria (2)
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Foremki na jajka w koszulkach zestaw Pouched egg cooker
2 szt., silikonowe
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, okrągły, zielony, ø 100 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 823 zł
z kodem
4 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Bamila
Biały/czarny, szklany, IP44, ø26x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Misa Zairin
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Geo Border
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/kremowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Wilma
2 szt., tapicerowane, aksamitne, brązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Obieraczka
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej Era
Ścienny, metalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Wycieraczka Christmas Trees
Z włókna kokosowego, ze świątecznym motywem, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(19)
W magazynie
78,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szałwiowy, 13,5 x 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Avengers
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
379
380
381
...
622
Załaduj więcej