Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 584 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
375 ml, porcelanowy, jasnoszary
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, szara, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Metalowy, miętowy, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Lorena Canals
Chodnik Unexpected Wool
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, w naturalnym kolorze, 80x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Dywan Unexpected Wool
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, w naturalnym kolorze, 80x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
699 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Orient Maderno
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 57x90 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Lilyum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, kremowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Edmund
5x12x19 cm
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Wood
3 szt.
(31)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik Nordic white
1,1 l, na żywność, plastikowy, kremowy
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Podkładka do naczyń
Plastikowa, szara, 45x40 cm
(177)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kieliszek Abeille
240 ml, do wina
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Fancy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnofioletowy, 133x195 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
206,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Podkładki zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Abażur Flaro
Rattanowy, ø70x27 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
382 zł
z kodem
477,82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Soli
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 65 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Windsor & Co Sofas
Narożnik Nuage
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, wodoodporny/plamoodporny, ciemnozielony, czteroosobowy, szerokość 285 cm, głębokość 192 cm, głębokość siedziska 70 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
10 239 zł
z kodem
12 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Vintage Orient
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kula nawadniająca Bee
Terakotowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Słuchawka prysznicowa Hydro
W kolorze srebra, ø 8,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw M-Cuisine
2 szt., 15x11 cm, silikonowe
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Patelnia Ecrina
Wok, z powłoką ceramiczną, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (6)
-20% z kodem
Sollux
Lampa stołowa Elia
Beżowa, z litego drewna sosnowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Angel with Flowers
Ze stali nierdzewnej, 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Metaltex
Rękawy cukiernicze zestaw
20 szt., plastikowe
(55)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/czarne, 50x70 cm
(16)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Aksamitny, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, zielony, powyżej 4 osób, szerokość 345 cm, głębokość 250 cm, głębokość siedziska 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 679 zł
z kodem
17 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, czarny/brązowy, ø 160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Carry
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, różowe/kremowe
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
89,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 80x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (9)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, jasnobrązowa, 140x200 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca #57 Chamomile, Linden, Birch
Zapachowa, sojowa, o zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(31)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci Bin
Do segregacji odpadów, plastikowy, żółty/czarny, 25 l
(35)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Slim Line
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 415 zł
z kodem
4 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold Line
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 823 zł
z kodem
4 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Panglao New York White
Syntetyczny, z średnim włosiem, okrągły, biały, ø 200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pouffy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, zielony, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Sweety
Zielony, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Belfast
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, w kształcie litery U, wodoodporny/odpowiedni dla zwierząt domowych, beżowy, powyżej 4 osób, szerokość 340 cm, głębokość 149 cm, głębokość siedziska 68 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 439 zł
z kodem
11 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Organizer wiszący Saga
Tekstylny, beżowy, 60x2x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, turkusowa, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mijolnir
Bieżnik
37x136 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, pomarańczowa/jasnoróżowa, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Yellowstone
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
1
...
371
372
373
...
638
Załaduj więcej