Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 172 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Good Morning
Pościel Emilia
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, kwiecista, czarna/beżowa, 200x220 cm
(7)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Actona
Stolik Malta
Z ceramicznym blatem, brązowy, ø 60 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Chodnik Mia Ellipse
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, szarobeżowy, 80x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
754 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Makamii
Sofa Nanea
Rozkładana/ze schowkiem, wodoodporna, zielona, trzyosobowa, szerokość 216 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 62 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 589 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Dhaka
Syntetyczny, bez włosia, w ciemnym naturalnym kolorze, 80x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Universal
Dywan Aloe Liso
Syntetyczny, shaggy, jasnoszary, 120x170 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Hanse Home
Chodnik Gloria
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czarny/kremowy, 80x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Mauro Ferretti
Stolik Dune
Ze szklanym blatem, kremowy, ø 40,5 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
589 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, beżowy, 3 l
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 12 szt.
Orion
Formy na muffiny zestaw
12 szt., ø 5,5 cm, silikon
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
2,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Wieszak na ubrania Linn Dressboy
Stalowy, biały, szerokość 38 cm, wysokość 168 cm, głębokość 7 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
277,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Zasłona prysznicowa Managua
Z nadrukiem, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa stojąca Tendo
Czarna, metalowa, LED, z wyborem koloru, ø17x110 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
389 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, beżowy, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Mushroom Mini
12 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Talerz Glaze
Ø 27 cm, ceramiczny, różowy
(3)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Sea Salt and Sage
Zapachowa, sojowa, o zapachu morza/o zapachu szałwi, czas palenia 55 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
+ Czas palenia (2)
Casa Selección
Poduszka na krzesło Estela
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(7)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(5)
W magazynie
35 zł
11,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Sehlbach
Zasłona Ornament
Zaciemniająca/termiczna, żakardowa, abstrakcyjny wzór, beżowa, 140x245 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Pufffy
Z mikropluszu, brązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Duo
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26,5 cm, wysokość 16 cm
(595)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Gigi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, zielona/kremowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, zielony/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 829 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Meri Meri
Kalendarz adwentowy Festive Village
Drewniany, 15x23x10 cm
(2)
W magazynie
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fox and Woodland Friends
Z gumką, jednoosobowe, beżowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Stojak na przybory kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 5,5x13,5 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Bess
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Regał na kółkach Aden
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 55 cm, wysokość 85 cm, głębokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
544 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x120 cm
(3)
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Embroidery Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
30x33 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Pojemnik
4,4 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ladelle
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Essentials
Z żywicy polimerowej, szary, 11,5x13 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Södahl
Pościel Echo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z bawełny organicznej, geometryczna/w paski, różowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Lunchbox To Go
1 l, ze sztućcami, plastikowy, zielony
(12)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Edgar
Z materiału sherpa, kremowy, 220x240 cm
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Szpatułki do tortów zestaw
3 szt., plastikowe
(120)
W magazynie
18 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 19 cmwysokość 15 cmgłębokość 12 cm
(2)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Biała/zielona, z litego drewna, LED, na baterie, 8,5x4,5x14 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Kinkiet Earl
Biały/w kolorze złota, szklany, LED
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
350
351
352
...
650
Załaduj więcej