Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 175 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Sofa ogrodowa Zaltana
Czteroosobowa, biała, nośność 250 kg, szerokość 230 cm, wysokość 82 cm, głębokość 230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 599 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Lampa sufitowa Olea
Beżowa, metalowa, natynkowa , ø35x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
549 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Talerz Gravel
Głęboki, ø 18,5 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 200x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, żółta, 135x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Meowbaby
Basen z kulkami Montessori
Aksamitny, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, ø 90 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
599 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Roarsome Animals
Z gumką, jednoosobowe, białe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Abstract leaves
4 szt., tekstylne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Szczotka do czyszczenia
(1)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Pod prysznic, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 135x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Green Gate
Lustro
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(17)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, aksamitne, czarne
(7)
W magazynie
634 zł
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy, 45x140 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, w kolorze ochry/szary, 115x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Vialli Design
Dzbanek termos Amo
1 l, szary
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
599 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Cube
Aksamitna, odpowiednia dla zwierząt domowych, szara, dwuosobowa, szerokość 225 cm, głębokość 96 cm, głębokość siedziska 62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 369 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Pillow
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, z regulowaną wysokością zagłówka, szarobrązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 839 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
Opviq lights
Lampa wisząca Kese
Czarna, metalowa, ø68x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Szafka łazienkowa Rattan
Wysoka, plastikowa, ciemnobrązowa, szerokość 33 cm, wysokość 79 cm, głębokość 38 cm
(9)
W magazynie
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hogwarts Express"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, antracytowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
146,99 zł
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Waylor
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 249 zł
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Komoda Joey
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 37 cm, wysokość 45 cm, głębokość 26 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 379 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 80x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 12 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Vitamine
12 szt., plastikowe, 4 cm
(8)
W magazynie
14 zł
1,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Actona
Szafka nocna Monfort
W dekorze dębu, w ciemnym naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Pojemnik na przysmaki
Biały, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm, 1,7 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Dorothy
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy/w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
524 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Zilverstad
Ramka Prisma
10x15 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gazzda
Stolik Loop
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, 35x42 cm, wysokość 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 989 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
Ze świątecznym motywem, czerwony/biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Pokrywka 28097712
Szklana, ø 28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Chrome
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 11 cm, wysokość 16 cm, głębokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Antartic
Ze sztucznego futra, szary, 180x220 cm
W magazynie
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Bloomingville
Koc Throw
Niebieski, 130x160 cm
(61)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 77x150 cm
(25)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomsterbergs
Sitko
Ø 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
BonBistro
Taca Serve
16x22 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, jasnoszare, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Cam Cam Copenhagen
Regał dziecięcy Harlequin
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 49 cm, wysokość 39,5 cm, głębokość 28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
679 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Reality
Lampa stołowa Luxor
Biała/w kolorze srebra, ceramiczna, ø18x26 cm
(43)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Plaček Pet Products
Filtry do poidełka fontanny Catit Pixi
3 szt., dla kotów
(10)
W magazynie
30 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, niebieski, 33x25x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Regał na wino Jaxen
Metalowy, w kolorze srebra, liczba butelek 12, w kolorze srebra, szerokość 30 cm, wysokość 71 cm, głębokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
349
350
351
...
650
Załaduj więcej