Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 676 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x29 cm, wysokość 126 cm
(88)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik kolekcjonerski
Plastikowy, czerwony, 38x5x18,5 cm
(36)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Fian
Ręcznie malowany, ceramiczny, biały, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, ciemnofioletowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bellys
Z mikrowłókna, żółty, 140x240 cm
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
55,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Umbra
Osłonka na doniczkę Trigg
Na zioła/wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Dywan odpowiedni na zewnątrz Menorca
Syntetyczny, z włókien z recyklingu, bouclé, bez włosia, beżowy, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy dywan do zabawy Hyde Park
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie/z zabawkami, bawełniany, z krótkim włosiem, zielony/kremowy, 90x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
749 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Mosaica
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
422,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, jasnoróżowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Ivy
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 200x220 cm
(15)
W magazynie
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Actona
Szafka Jaipur
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: malowanie proszkowe, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 140 cm, głębokość 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 199 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło biurowe Alison
Tapicerowane, obrotowe, szare, nośność 110 kg
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan Verona
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Abstract Faces
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Geo
Frotte, bawełniany, geometryczny, beżowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Stołek Cherish
Sztaplowany, plastikowy, jasnoróżowy, wysokość 47 cm, nośność 150 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Siatki do prania bielizny zestaw
3 szt., białe
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 95 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 055 zł
z kodem
2 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Esrei
Wełniany, z krótkim włosiem, niebieski/brązowy, 120x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Brandani
Taca Queen
25x35 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Nemo 51030
(29)
W magazynie
281,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Paula
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Stojak na ręczniki papierowe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Dot Arch
2 szt., do powieszenia na szynie, geometryczne, beżowe, 140x260 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
179,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Mata do zabawy dla dzieci Adventure
Ø 112 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Wise
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, różowa, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Peblinne
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy/kremowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, brązowa, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Petals
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Opviq lights
Kinkiet Umut
W kolorze złota, metalowy, LED, 17x86x5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 24x29 cm, wysokość 7,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Marbled
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
z kodem
420,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, białe, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Daisy
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Long Leaves
5 szt.
(6)
W magazynie
179 zł
z kodem
223,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Maximex
Stojak na papier toaletowy
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 34x18 cm, wysokość 84,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SULION
Kinkiet Obi
W kolorze złota, z opalowego szkła, IP44, 15x15,5x16 cm
(3)
W magazynie
310 zł
z kodem
387 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
243
244
245
...
640
Załaduj więcej