Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 189 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(5)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Circles
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy/kremowy, 60x100 cm
(11)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
GTV
Lampa punktowa Loid
Biała, metalowa, 34x18,5x18,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Abba
4 szt., z żywicy polimerowej, ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 117 cm, wysokość 61 cm, głębokość 39 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na buty Shoe Rack
Metalowy, biały, liczba par butów 9 , szerokość 64 cm, wysokość 59 cm, głębokość 23 cm
(433)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Waga kuchenna
W naturalnym kolorze, cyfrowa, bambusowa, nośność 5 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Różowy, 1,8 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Trzepaczka Imperial
Ze stali nierdzewnej
(59)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Olla
Biała/beżowa, metalowa, ø30x100 cm
(15)
W magazynie
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, czarny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Ingi
Papierowa, ø 9 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Balvi
Stojak na ręczniki papierowe Chamy
W naturalnym kolorze, ø 16 cm, wysokość 27,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Kadi
Syntetyczny, bez włosia, szary, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(203)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(21)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 135x200 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Rhombus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarno-biały, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Stolik Sasha
Biały/w naturalnym kolorze, ø 41 cm, wysokość 41 cm
(153)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, fioletowy/szary, 80x150 cm
(5)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Kindsgut
Nocnik Dusty pink
Ciemnoróżowy, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, jasnoszary, ø 200 cm
(7)
W magazynie
523 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Bolero
Syntetyczny, z średnim włosiem, 80x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Mlecznik Gastro Dark Blue/Black
200 ml, ceramiczny, czarny/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 90x150 cm
(102)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Metaltex
Regał na buty Derby
Metalowy, czarny, liczba par butów 4 , szerokość 52 cm, wysokość 27 cm, głębokość 18 cm
(18)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Podkładki zestaw
6 szt., ze stojakiem, rattanowe, w jasnym naturalnym kolorze, ø 10 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
27,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, zielony, 140x200 cm
(6)
W magazynie
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Osłonka na doniczkę Trophy
Ręcznie malowana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Stitch Angel
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Nick
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Narzuta dziecięca Mini Star & Stripes
Pikowana, bawełniana, biała/niebieska, 135x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Boto
Z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, z półmatowym wykończeniem, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
JUNA
Mata stołowa Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, 30x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Biurko Gava
Z litego drewna sosnowego, 60x140 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 120x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Cocoty
Czarna/beżowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Regał na wino Jaxen
Metalowy, w kolorze srebra, liczba butelek 12, w kolorze srebra, szerokość 30 cm, wysokość 71 cm, głębokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
198,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Abano
Drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, biały, 2 l
(248)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
WMF
Tłuczek do ziemniaków Profi Plus
Ze stali nierdzewnej
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
224
225
226
...
629
Załaduj więcej