Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 180 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Nice Day
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(99)
W magazynie
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alianor
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, niebieska, 140x200 cm
(14)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, czerwony, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Rex London
Kartki zestaw Wild Flowers
10 szt.
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
3,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
44,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, metalowy, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wazony zestaw Moss
2 szt., ręcznie wykonane, szklane, zielone, ø 18 cm, wysokość 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Mata stołowa Dinner
Ze sztucznej skóry, 36,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Orient Caracci
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x120 cm
(28)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lima
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, czarny/szary, 23,5x20 cm, wysokość 69 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konsola Folk
W naturalnym kolorze, 35x35 cm, wysokość 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Rocco Taupe
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Parrots
Czarna/w kolorze złota, tekstylna, ø30x62,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Clouds
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, kremowy, 90x130 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
LEIFHEIT
Golarka do swetrów
Biała/niebieska
(37)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Avola
Ze szczotką, szary, 13x16 cm, wysokość 70 cm
(52)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 15x30 cm, wysokość 128 cm
(17)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Dice
Polarowy, czarny, 150x200 cm
(44)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Pangli Ochre
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, w kolorze ochry, 120x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Actona
Regał Seaford
Ze sklejki, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 77 cm, wysokość 114 cm, głębokość 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Piaskownica
Drewniana, 85x88 cm, wysokość 65,5 cm
(4)
W magazynie
492,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Chodnik Summer in Havana
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x230 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Vienna
Beżowa, trzyosobowa, szerokość 200 cm, głębokość 92 cm, głębokość siedziska 55 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 399 zł
z kodem
5 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Silly S
Plastikowy, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(46)
W magazynie
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Passata
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Dywan dziecięcy Round Dot Blue Sage
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, okrągły, jasnozielony, ø 140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
689 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 3 szt.
Everbrand Sweden
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw Absodry Maxi
3 szt., białe
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Checkered
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, w kratkę, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Corvo
Z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ciemnoszara, szerokość 180 cm, wysokość 76 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 487 zł
z kodem
3 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rolser
Podkładka pod żelazko
Silikonowa, czarna, 15x24 cm, wysokość 5 mm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(34)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1611
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Z plastiku z recyklingu, 2,3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Packa na muchy Rainbow
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
4 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, niebieski, ø 180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biała, szerokość 190 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 791 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Estilo
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(15)
W magazynie
308 zł
z kodem
385 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
1
...
223
224
225
...
629
Załaduj więcej