Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 719 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Stojak na filtry do kawy Grand Cru
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Milano
Z mieszanki bawełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Forever Together
Polarowy, z nadrukiem, różowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Twily
Jasnozielona, 135x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Z ornamentami, czarny/w kolorze złota, 150x240 cm
(13)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(115)
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Mała dekoracja
Betonowa, 11x20 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Meri Meri
Tatuaże dla dzieci Space
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Zmywalny, z powłoką PCV, z nadrukiem, szary/beżowy, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
Dostawa od 19.10.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Candy Cane
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 5 szt.
Dostawa od 19.10.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Lampion LED Juny
Solarny, metalowy/tekstylny, czerwony, ø 15,5 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Griso
Ceramiczna, szara, 12x15 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka White Heart
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Christmas Trees
Z włókna kokosowego, ze świątecznym motywem, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(19)
W magazynie
78,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kuweta dla kota Eco Bonnie
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 39x57 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
78,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca dziecięca Sausage dog
Drewniana, kremowa, 20x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(170)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Hot Dog
Bawełniany, w paski, pomarańczowy, 76x160 cm
(11)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Zestawy na przyprawy Whiteline
5 szt., 300 ml, porcelanowe, białe
(78)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bambusa
Ścienny/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, bambusowy, w naturalnym kolorze, 10,5x18,5 cm, wysokość 14 cm
(183)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Witchcraft
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Wycieraczka Sustain Botanical
Z włókna kokosowego, antracytowa, 40x60 cm
(20)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Padua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8x7 cm, wysokość 18 cm
(149)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, biały, 6 l
(146)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Skagen
2 szt., porcelanowe, białe, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szałwiowy, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, morska, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Dywan dziecięcy Strawberry
Bawełniany, czerwony, 60x52 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Magnetyczna mydelniczka
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 4,5x7 cm, wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Bounde
2 szt., kremowe, 60x100 cm
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szczotka do WC Cleany
Ze stali nierdzewnej, ciemnoszara, 8x13 cm, wysokość 47 cm
(27)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Bohemian
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(12)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Small Hooky
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(8)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
2 l, na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Mya Tropical Bird
Kwiecista, niebieska, 180x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
117
118
119
...
510
Załaduj więcej