Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 774 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Praska do ziemniaków
Plastikowa
(51)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na szczoteczki do zębów Desio
Z żywicy polimerowej, biały, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(46)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Deska Rustic
Do serwowania, drewniana, 36 x 21 cm
(38)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy In&Out
Stalowy, w kolorze srebra, 28x6 cm, wysokość 22 cm
(241)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Patrizia
2 szt., na zupę, kamionkowe, żółte/niebieskie/różowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(17)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wąż prysznicowy Brass
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota, 150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Stojak na ręczniki papierowe Cat
Drewniany, czarny, 15x15 cm, wysokość 30 cm
(103)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Metalowy, czarny, 36x30,5 cm
(22)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 220 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Stalowy, biały, 21x17 cm, wysokość 55 cm
(173)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń Linea
Gumowa, szara, 30x40 cm
(69)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Bee Happy
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(62)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Maximex
Wyciskacze do tubek zestaw
3 szt., metalowe
(10)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Stojaki na pokrywki zestaw CupboardStore
4 szt., bez wiercenia, plastikowe, 19x2 cm, wysokość 4 cm
(87)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, różowy
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, w kolorze srebra
(453)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
170 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, niebieski, 60x110 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Hilary
Z mieszanki bawełny, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Hello & Flowers
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(37)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Fleur
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 200 ml, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca Slavic Edition: #09 Library
Zapachowa, sojowa, o zapachu drewna/o zapachu dębu/o zapachu skóry, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(33)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
Bloomingville
Haczyk Lester
Ścienny, aluminiowy, w kolorze mosiądzu
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej Era
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Dumbo
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(20)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Perfumed Prague
Świeca #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
Zapachowa, sojowa, o zapachu herbaty/o zapachu figi/o zapachu jaśminu/o zapachu bergamotki/o zapachu opuncji, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(39)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
-20% z kodem
Nowość
Vialli Design
Karafka Geo
1 l, szklana
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Spotty Dotty
Bawełniana, wiązana, w kropki, 34x36 cm
(11)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Krajalnica Handy
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, niebieski
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, zielona/jasnoróżowa, ø 15,5 cm
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Balvi
Konewka Meow
Plastikowa, 2 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, czerwony/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 90x200 cm
(9)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka na wannę Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 70 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, biały
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Artisan
Głęboki, ø 22 cm, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
22,5 x 15 cm, kamionka
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Praska do czosnku Rocker
Plastikowa
(129)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Rękawice ogrodowe Denim
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Caldera
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Nini
Ceramiczna, na espresso, jasnozielona/jasnoróżowa, 110 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Decora
16x21 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Sztućce podróżne zestaw To Go
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
116
117
118
...
511
Załaduj więcej