Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 168 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik na karmę Cody
Beżowy, 25x33 cm, wysokość 46 cm, 25 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Patelnia Grande
Na naleśniki, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(68)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sunnylife
Dmuchane akcesorium Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc
Z mikropluszu, szary, 130x180 cm
(1)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Zestaw pierścieni na serwetki Bowerbird
4 szt., ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
31,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Happy Face Icons Surprise Balls
6 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Edger
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn i stojakiem SinkTech
(1)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Kinkiet Nandini
Czarny/w naturalnym kolorze, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 17x13,5x7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Nóż
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Heart
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z kory, z nadrukiem, biała/różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Lékué
Naczynie do gotowania ryżu
Ø 18 cm, plastikowe
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Talerz Hammershøi
Głęboki, ø 21 cm, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia
16x24 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Diapozitiv
23x24 cm, wysokość 20 cm
(13)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mendola Fabrics
Zasłona Atriyum
Częściowo zaciemniająca (dimout), z ornamentami, jasnoszara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją, 9,5x23x36 cm
Dostawa od 03.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, z nadrukiem, szary, ø 16 cm, wysokość 22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Mono Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Reality
Lampka dziecięca Bronto
Biała, plastikowa, LED, na USB, ø8x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Santorini
Do wanny, 36x71 cm
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Pokrowiec na meble ogrodowe Stay
60x60 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 27.10.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Christmas Tree
6 szt.
W magazynie
127 zł
21,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Dodatki na przyjęcia zestaw Vegetable Surprise Balls
4 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Palnik do creme brulee Delícia
Plastikowy
(2)
Dostawa od 14.10.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dekoracje wielkanocne zestaw Surprise Eggs
6 szt.
W magazynie
127 zł
21,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lunira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, różowy, ø 13 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kabel do lamp wiszących Kaede
Z gwintem E27
(5)
W magazynie
127,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kinkiet Brisia
Biały/w kolorze złota, metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Kave Home
Pojemnik Belor
Na żywność, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kave Home
Sztuczna paproć Filicopsida
Ø 40 cm, wysokość 35 cm
(21)
Dostawa od 14.12.2026
127,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 10 cm
Dostawa od 14.12.2026
127,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Stolnica
39,5x60 cm, drewniana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bigso
Organizer Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(2)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na klucze Smart
Bez wiercenia, metalowy
(326)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Compactor
Kosz na pranie Stan
Szary, 45 l
(14)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Faella
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(3)
W magazynie
128 zł
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Vacuum-Loc
Z mocowaniem Vacuum-loc, czarna, długość 25 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Zegar Thermometer
Zewnętrzny, ścienny, ø 30,5 cm
(307)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Sass & Belle
Zestaw do zabawy Woodland Friends Tea Set
Rekomendowany wiek 3+ lat
(408)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Pojemnik na odpadki organiczne Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 16,5x27 cm, wysokość 25 cm, 4 l
(3)
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
199
200
201
...
326
Załaduj więcej