Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 930 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vahine
Z woalu, biała, 140x280 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, niebieska, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, czarna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Carrara
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Tartan Check
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/ciemnozielone, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Luckies of London
Naklejki zestaw Just Your Type
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Mata stołowa dla dzieci
Silikonowa, 49x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świecznik Acadia
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Dramatic Floral
Kwiecista, biała/różowa, 180x180 cm
(24)
W magazynie
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
20 szt., plastikowe, białe, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Leopard
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit L
40 szt., z taśmą, 45 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
2,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Profi Static Plus
(1)
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Profi Extra soft S
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali chromowanej, szary, 13x3,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2121)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Mola
Szara, długość 21 cm
(189)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bumble Bees
3 szt., bawełniane, żółte/beżowe, 45x65 cm
(83)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
27,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Home
Stalowa, kremowa, ø 9 cm, wysokość 37,5 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Torba na zakupy
(8)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Tartas
Ścienny, plastikowy, biały, 960 ml, 9x14,5 cm, wysokość 24 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5,5x16,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Villeroy&Boch
Dywan Toy's Delight Red Christmas
Syntetyczny, bez włosia, ze świątecznym motywem, czerwony, 50x80 cm
(42)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Serro
Stalowy, czarny/brązowy, ø 17 cm, wysokość 67 cm
(22)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Organizer na akcesoria do sprzątania Universal
Pojemność 16 l
(56)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 69 l
(37)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Kitty Home
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Półka dziecięca Sleek
Na zdjęcia, biała, szerokość 48 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 8 cm
(11)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Paris
5 szt., drewniane, czarne, długość 44 cm, wysokość 25 cm
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
16,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały/w kolorze srebra, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(97)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, szałwiowa, ø 11 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Sprinty Toscanella
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 52x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie Twin Extendable
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(192)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Ricci Gordes
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 52x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Cukierniczka Kumi
Ceramiczna, ciemnobrązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Gardinia
Roleta Lyra
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 60x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
1
...
125
126
127
...
322
Załaduj więcej