Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 441 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Bieżnik
Z bawełny organicznej, geometryczny, 40x130 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka interaktywna Wild Wonders
(5)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Mondoodle
8 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
7,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Natural White Stripes
Lniana, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Talerz Christmas cottage
Do serwowania, ceramiczny, czerwony/biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Stojak na pokrywki Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 26x30 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Torba na zakupy
15 l
(11)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dr. Oetker
Zestaw foremki do wykrawania i szablonów dekoracyjnych Egg
5 szt., metalowy
(8)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Chilli
Ręcznie malowana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Martini
4 szt., tekstylne, zielone/brązowe, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, ø6x17 cm
(9)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Sonic
Bawełniany, 70x140 cm
(6)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(94)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Talerz Lunar
Deserowy, ø 21,5 cm, kamionkowy, czarny/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary, 600 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
Bloomingville
Pucharek Nalu
Do lodów, szklany, jasnoróżowy, 220 ml, ø 13 cm
(2)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Żarówka Reflektor
Z gwintem GU10, 3000 K, 5 W, ze ściemniaczem, ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Yanis
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Mata do wanny z poduszką Alaska
Plastikowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Łopatka
Plastikowa, jasnoszara, 16x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Gauge
Muślinowy, w gwiazdy, różowy, 75x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Dekor
Żakardowa, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, zielona, 18x88 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Rękawica kuchenna Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, bordowa/różowa, 88x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, czerwony/ciemnozielony
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, bordowy/różowy
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Stojak na kapsułki
Wiszący, szary, 28x12 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Botany
Lniana, 45x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Lotus
Lniana, zielona, 45x65 cm
Dostawa od 19.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 2 cm, głębokość 5 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Ata
Syntetyczny, z średnim włosiem, jasnobrązowy, 60x100 cm
Dostawa od 27.10.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Tie Dye Football
Z gumką, jednoosobowe, turkusowe, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 2x35,5 cm, wysokość 25 cm
(131)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia
39,5 x 22,5 cm, metal
(3)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Pomarańczowa, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, plastikowy
(7)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Yaline
Kremowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Konewka Unicorn
Plastikowa, 1,6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 15,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Wycieraczka Heart Home Ornament
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampion LED Jamjar
Biały, szklany, LED, przenośny, solarny, IP44, 8x8x18 cm
(13)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na żywność Cook
Czerwony
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, w kolorze terakoty, 135x180 cm
(2)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
1
...
83
84
85
...
228
Załaduj więcej