Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 342 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Butterflies
Wisząca, drewniana, ø 21 cm, wysokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,5 l, ø 15,5 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Singles
Silikonowy, jasnoszary, 300 ml, ø 7 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Patelnia
Do racuchów, żeliwna, ø 23 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SP TREND
Drążek na zazdrostki
Metalowy, regulowany, 125 - 220 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Tower
Metalowy, ø 7 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Nóż
Do plastrowania, ze stali damasceńskiej, długość klingi 15,5 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Star Wars
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czarno-biała, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Faces
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Zegar Amiens
Ścienny, ø 25 cm
(20)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, biały, 8,5x15,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rojaplast
Żagiel przeciwsłoneczny
Beżowy, 360x360 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Cirrus
Z mieszanki juty, biała/brązowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Miska Snack
Do serwowania, porcelanowa, czarna, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dzbanek Lorson
Ceramiczny, jasnoszary, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Basic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 66 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampion Modern
Metalowy, 14x14 cm, wysokość 23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Vintage Toys
Drewniana, 21x21 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Świecznik Mis
Metalowy
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bliss
Bordowa, szklana, LED, na baterie, długość 160 cm
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Kiss"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Kołdra Teddy Bear
Dziecięca, całoroczna, 90x130 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Serwis do herbaty Artisan
Kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miska Goji
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 30 ml, ø 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Koszyk na owoce Iris
Ø 25 cm, metalowy, czarny
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na wino Rocks
Metalowy, liczba butelek 3
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 19,5x50 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lambris
Odpowiedni do prania, plastikowy, brązowy, 65x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna M-Twinkle
Biała, plastikowa, LED, wbijana, solarna, ø20x37 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Dywan Desert Walk
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Drążek na zasłonę prysznicową Chroma
Teleskopowy, metalowy, w kolorze matowej czerni, 106 - 182 cm
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Watercolour
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Native Natural
Poduszka dekoracyjna Merino
Wełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(17)
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, jasnoszare, 50x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Trio
Lampa wisząca Agudo
Brązowa, metalowa, ø12x150 cm
Dostawa od 26.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Świecznik Ven
Na świeczkę typu tealight, szklany
Dostawa od 20.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Selise
Z mieszanki wełny, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124,36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik New Retro
Cyfrowy, 4,5x16,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Teleskopowa ściągaczka do szyb 4in1 FlexReach
Zielona, długość 71 cm
W magazynie
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Koszyk
Z juty, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Plastikowy, szary, 40 l
(109)
W magazynie
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Depay
W kolorze złota, metalowa, ø36x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #57 Chamomile, Linden, Birch
O zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Wycieraczka Bumblebee
Z włókna kokosowego, turkusowa, 43x73 cm
(23)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
194
195
196
...
228
Załaduj więcej