Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 378 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(1187)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Odos
Z żywicy polimerowej, biała, ø 7,5 cm, wysokość 37 cm
(33)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., czarna, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(509)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Illana
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 8,5 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Marrakesh
Ceramiczna, brązowa, ø 12,5 cm, wysokość 41 cm
(696)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Vita
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 36 cm, wysokość 36 cm, głębokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Patelnia Daily Cook G7300455
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ozdoby świąteczne zestaw Kazary
4 szt., papierowe, 6,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, turkusowy, 45 l
(62)
W magazynie
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kalendarz adwentowy Festive Friends
37,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Silves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z mieszanki bawełny, bouclé, bez włosia, kremowy, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Składana miska podróżna Nooks
Dla czworonoga, silikonowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Morocco
2 szt., bawełniane, czarno-białe, 35x60 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, w kolorze terakoty
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Halloween
6 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
17,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Feira
Z półką, metalowy, jasnoszary, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Södahl
Ręcznik Vista
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze kości słoniowej, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Lilly
Beżowe, 34x34 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel Perníček
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, 200x140 cm
Dostawa od 14.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Mouse Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Happy Holidays
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, wisząca, papierowa, żółta, ø 60 cm, szerokość 16,5 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Floral Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., tekstylne, 30x46 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Mata stołowa Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, 46x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Papierowe czapeczki zestaw Reindeer
6 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
17,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Follow The Rainbow
Silikonowa, 38x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 35 x 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 27 x 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Catarina
Z mieszanki wełny, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tadea
Na zamek , w zabawny wzór, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Kave Home
Świece zestaw Solvin
20 szt., liczba knotów 1 szt., ø 2 mm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Mascarell
Na zamek , strukturalna, 30x50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywanik łazienkowy Azuray
Drewniany, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Podkładki zestaw Zera
4 szt., kamienne, w naturalnym kolorze, ø 10 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
26,65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Elenei
Marmurowy, ciemnozielony, 200 ml, ø 8 cm, wysokość 19 cm
(4)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
168
169
170
...
229
Załaduj więcej