Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 446 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dywan dziecięcy Mushroom
Wełniany, czerwony/beżowy, 85x90 cm
Dostawa od 21.10.2026
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
P.L.A.Y.
Legowisko Outdoor Bed Barn Red S
Dla psów, geometryczne, czerwone, 70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
P.L.A.Y.
Legowisko Outdoor Bed Mocha S
Dla psów, z nadrukiem, brązowe, 70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Słój na lemoniadę Savita
4,8 l
(10)
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Linora
Na sałatkę, ceramiczna, biała/niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,325 l
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Regał
Bambusowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 41 cm, wysokość 77 cm, głębokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Uchwyt na papier toaletowy Carry
Ścienny/z półką, stalowy, kremowy, 13x14 cm, wysokość 18,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Stojak na ubrania Manaus
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 104x46 cm, wysokość 164 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Lampa sufitowa Beta
Czarna, metalowa, LED, natynkowa , z wyborem koloru, 29,5x29,5x5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Regał ścienny Seaford
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 91 cm, głębokość 20 cm
(65)
W magazynie
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na maty stołowe Tower
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 2,5x50,5 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Opulent Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, żakardowe, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
180,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Gra karciana Classic Poker Set
Rekomendowany wiek 5+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Blaszka Brasserie
Metal, 40 x 26 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Abstract Gold
2 szt., do powieszenia na szynie, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, szare/w kolorze złota, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
180,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Boaz
Kremowa, metalowa, ø21x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Edge
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Theo
600 ml, kamionkowa, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Taca Hammershøi
22,5x40 cm, porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Carry
4 szt., na zupę, ceramiczne, różowe/kremowe, 295 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
90,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa wisząca Tubo
Czarna/w kolorze złota, stalowa, 6x46x90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
361 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Hydra
Czarna, stalowa, 34x14x11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik na chusteczki Travertine
Kamienny, 25,5x14 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 19.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Prague
W dekorze marmuru, beżowy, 30x30 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Actona
Stolik Avila
Z marmurowym blatem, biały, ø 42 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 21.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Do serwowania, ø 37 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361,20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Szafka nocna Seaford
Czarna/w naturalnym kolorze, 35x42 cm, wysokość 63 cm
(29)
W magazynie
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Stolik Bayen
W dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x99 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Marvilo
60x90 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., ø 28 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Katrina
4 szt., na zupę, ceramiczne, szare, 625 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
90,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Mani
Metalowy, czarny, szerokość 15 cm, wysokość 13 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Palenisko
Ø 58,5 cm, wysokość 16 cm
(3)
Dostawa od 29.10.2026
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemniki zestaw Piana
2 szt., drewniane, w naturalnym kolorze, 39x29x20 cm
Dostawa od 21.10.2026
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Kompostownik Deco
Plastikowy, brązowy
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
290 zł
z kodem
362,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Jardin
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, biały/niebieski, 80x250 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Fondi
Drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 38 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Wazon Asombroso
Szklany, niebieski, ø 20 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
RHS
Pościel Scenic Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/zielona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Misa Pearl
Na owoce/na sałatkę, kamionkowa, biała, ø 32 cm, pojemność 5,25 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Zestaw do whisky
750 ml
(67)
W magazynie
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Stolik BFF
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 33x45 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Avento
Do kontaktu, biały, szerokość 6 cm, długość 67 cm, wysokość 34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Stone
Biała/czarna, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP65, 30x30x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
339
340
341
...
424
Załaduj więcej