Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 750 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Tule
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 24,5 cm, wysokość 38,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
244 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koc dziecięcy Tivaro
Żakardowy, jasnozielony, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
244,06 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Villeroy&Boch
Dywan Leon
Syntetyczny, z średnim włosiem, antracytowy, 80x150 cm
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus 180 Solid Classic
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Misy zestaw Knossos
2 szt., na owoce/na sałatkę, drewniane, białe, ø 30,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
244,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
W magazynie
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., zielony
(44)
W magazynie
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kinkiet Alish
Beżowy, metalowy, 23x35x18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Karnisz Finn
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., czarny
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka Expando
Metalowa, w kolorze srebra, 116x21 cm, wysokość 27 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowy, 180x220 cm
(1)
W magazynie
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika
5 szt., ciemnoniebieski
(18)
W magazynie
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony/biały
(12)
W magazynie
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika
5 szt., niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, kremowa, ø 25,5 cm, pojemność 1,9 l
(1)
W magazynie
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Osłonka na doniczkę Podium
2 szt., bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Universal
Dywan Candela
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy/kremowy, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
WOOOD
Świecznik Don
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Universal
Dywan Candela
Syntetyczny, z średnim włosiem, brązowy/beżowy, 80x150 cm
Dostawa od 30.10.2026
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Tilos
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(27)
Dostawa od 21.10.2026
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Universal
Dywan Flores Sunset
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary/beżowy, 80x150 cm
(7)
Dostawa od 30.10.2026
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Honey Pot
Tekstylny, z napisami, jasnobrązowy, ø 28x27 cm
Dostawa od 21.10.2026
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Stelaż
70x140 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 50 kg
(1)
Dostawa od 04.11.2026
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
Kave Home
Lustro Libia
Kosmetyczne, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kinkiet Brisia
Biały/w kolorze złota, metalowy, 23x24,5x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kave Home
Półka Across
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 55 cm, wysokość 55 cm, głębokość 12 cm
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kinkiet Offelis
Biały, stalowy, 33x23x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztuczny fikus Lyrata
Ø 42 cm, wysokość 60 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 14.12.2026
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
Dostawa od 14.12.2026
245,14 zł
122,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lustro Tiare
Ścienne, 31x61,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
245,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kids Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Regał na kółkach
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 75 cm, głębokość 32 cm
(34)
W magazynie
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Belize
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, 100 l
(513)
W magazynie
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leitmotiv
Lampa stołowa Aente
Wrzosowa, metalowa, ø22x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Misa Neri
Na sałatkę, kamionkowa, czarna, ø 33 cm, pojemność 4 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Tower
Ścienna, stalowa, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Półka Savor
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Maszynka do makaronu Francesco
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Przewijak Kiddy
Powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm, głębokość pasującej komody 54,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Illustrated Flower
5 szt., różowy/kremowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 250 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(215)
W magazynie
246 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
298
299
300
...
427
Załaduj więcej