Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 657 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Wild Life
Jednoosobowa, otwarta, niebieska, 140x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Ścienny, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan odpowiedni na zewnątrz Gemini
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, szary/kremowy, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Ember
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 35,5 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, ze wzorem kamienia, 40x52 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Dijon
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 33 m
(4)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
GTV
Kinkiet Catania
Czarny, metalowy, LED, IP44, 40x11x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Karnisz
Regulowany, metalowy, biały, 122 - 211 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Roanne
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, kwiecista
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Blossom Tree of Life
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 60x90 cm
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Parma
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Crazy Love
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, czarna, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., szałwiowe, 500 ml/1 l/2 l
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Gravillou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 22 cm, długość 75 cm
(2)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Swan Matcha
Tekstylny, geometryczny, jasnozielony, 30x20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Crown
Czarna/w kolorze srebra, stalowa, ø6x12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Jesse
3 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Daria
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x17 cm
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 140x220 cm
(15)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Sugar Candy
Pomarańczowa/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Homéa
Dyfuzor Cloud
Elektryczny, pojemność 400 ml, ø 17 cm, wysokość 20 cm
(2)
Dostawa od 20.11.2026
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ferruccio Laconi
Dodatek
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa wisząca Coppa
Czarna, metalowa, ø30x111 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 30x15 cm, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Dywan Morra
Syntetyczny, shaggy, 80x150 cm
(9)
W magazynie
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus
Ceramiczny, w kolorze srebra, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Koszyk na pieczywo Desa
Beżowy, metalowy/tekstylny, 26x26 cm
(3)
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Hübsch
Kubki zestaw Kiosk
4 szt., 350 ml, szklane
(1)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
42,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa stołowa Ariana
Beżowa, ceramiczna, ø18x27 cm
(6)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Plastikowa, szara, 12,5x9 cm, wysokość 43 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 25,5 cm, wysokość 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Stołek ogrodowy
Zielony/brązowy, wysokość 40 cm
(51)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Czarna, aluminiowa, 16x8x16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/w kolorze złota, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Beam
Czarno-biały, stalowy, 22x21x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Regał na kółkach Franco
Metalowy, z połyskiem, w kolorze srebra, szerokość 36 cm, wysokość 64 cm, głębokość 25 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Zielona, aluminiowa, z elastyczną konstrukcją, 16x8x16 cm
(3)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Nowość
Blomus
Świecznik Aro
Adwentowy, metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Deski zestaw DoorStore
2 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31 x 24,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Candice
2 szt., kamionkowe, 264 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
85,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Ostuni
Wolnoopadająca, 37 x 45 cm, plastikowa, biała
(11)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x19 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czerwony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
248
249
250
...
425
Załaduj więcej