Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 118 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Imogen
Na sałatkę, ceramiczna, beżowa, ø 24 cm, pojemność 1,4 l
(1)
W magazynie
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Deska do prasowania Neo
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, pomarańczowa, 130x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
41,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, zielony, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
LotusGrill
Ochronny pokrowiec na grill GardenGrill XXL
Ø 68 cm, wysokość 68 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Podstawa lampy stołowej Tripod
Czarna, 18 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Schodek Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm, nośność 110 kg
(158)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Lirio
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 20x40 cm, wysokość 76,5 cm
(128)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Orient Saraceni
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x240 cm
(1)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio Slim
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31,5 x 23 cm
(4)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
82,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Barek Austin
Na kółkach, stalowy, ø 44,5 cm
(1)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, czarny, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Atika
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z krótkim włosiem, 75x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, biały, 47,5 x 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Art Deco Pearl
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z ornamentami, niebieska, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Blue Waves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/kremowy, 120x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Handloom
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, beżowy, 120x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Exotic Leaves
5 szt., brązowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, kremowy, ø 160 cm
(3)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Slate Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/brązowy, 120x180 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Cattara
Palenisko Vesuv
Ø 57 cm, wysokość 26 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Stalowy, jasnożółty, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Grainy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoszary, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 35x23,5 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Avenia
Szklany, pomarańczowy, ø 22 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Illustrated Autumn
5 szt.
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(2)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Prześcieradło Calm
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z bawełny organicznej, białe, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
248,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stół ogrodowy
Składany, biały, 60x120 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Wenge
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, brązowa, ze wzorem drewna
(37)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1612
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(5)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Lampa stojąca Nitta
W kolorze złota, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x145 cm
(62)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, 56x47,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9,5x45 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miska na jajka Rise & Shine
Ceramiczna, brązowa
(19)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Haringey Terrick
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy/w naturalnym kolorze, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Yes Everyday
Barek Austin
Na kółkach, stalowy, ø 44,5 cm
(1)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Gratia
Syntetyczny, bez włosia, różowy/szary, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Finja
Bambusowy, biały/brązowy, szerokość 43 cm, wysokość 76 cm, głębokość 36 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Joya
Szałwiowa, metalowa, ø18x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
415
416
417
...
628
Załaduj więcej