Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 461 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnozielona, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 230x220 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Butter Kings
Pojemnik Abstract Art
Tekstylny, beżowy, pojemność 32 l, 32x32x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
26x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Plastikowa, LED, na baterie, 13x10x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa wisząca Tel
Czarna, metalowa, ø50x110 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
1 l
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Walizki dziecięce zestaw Fairies in the Garden
3 szt., kartonowe, z nadrukiem, 28x17,5x8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, czarny/brązowy, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Mop Picobello M Micro duo
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 80 cm
(11)
W magazynie
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Style
Plastikowy, kremowy, 60 l
(69)
W magazynie
157,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra z połyskiem, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(22)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(41)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(113)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 200x200 cm
(68)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Mae
Ręcznie malowany, ceramiczny, łososiowy/kremowy, 8,5x18,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabinka na ręczniki Bahari
Bambusowa, w naturalnym kolorze, długość 43 cm, wysokość 170 cm
(171)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra
(681)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide Max
Bawełniany, beżowy, w abstrakcyjny wzór, 135x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Film Hook
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze matowej czerni
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(11)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary, ø 120 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Film Hook
Bez wiercenia, stalowa, w matowym białym kolorze
(4)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Tile
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, patchworkowe, 30x52 cm
(250)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Peperoni
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Pod prysznic, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Półka Reja
Wielopoziomowa, stalowa, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 30 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Cadria
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, geometryczna, biała/beżowa, 200x200 cm
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, białe, 30x52 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Barek
Czarna/w kolorze miedzi, metalowa, ø34x118 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Cats Invasion
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 200x220 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, jasnoszary, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
336
337
338
...
656
Załaduj więcej