Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Tanie produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 494 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, szarobeżowe, 1 l, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sollux
Lampa punktowa Etna
Biała, stalowa, 8x8x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa punktowa Etna
Czarna, stalowa, 8x8x16 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Spring Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Riviera Tiles
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Rosendahl
Trzepaczka RÅ
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa sufitowa Gabi
W naturalnym kolorze, z litego drewna, 10x10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
141 zł
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Mauro Ferretti
Ramka
23x28 cm, stojąca, z żywicy polimerowej, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 15x21
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gizmo
Bobslej Flash
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Foca
W kolorze miedzi, szklany, 24x28x13 cm
(6)
W magazynie
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(42)
W magazynie
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Miuus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Lalka Princess Celine
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Czarna, 60x90 cm
(24)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(52)
W magazynie
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Chodnik Sprinty Lavender
Syntetyczny, bez włosia, fioletowy/szary, 52x200 cm
(276)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vialli Design
Dzbanek termos Alessia
1 l, plastikowy, biały/w kolorze złota
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 13x14 cm, wysokość 11,5 cm
(158)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Flair Rugs
Mata antypoślizgowa pod dywan Anti Slip
140x230 cm
(19)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Set
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Wieszak na klucze Estique
Ścienny, metalowy
(49)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Evila Originals
Obrazy zestaw Vintage
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(267)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Regał na buty Ecori
Metalowy, teleskopowy, czarny/w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 62 cm, wysokość 30 cm, głębokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, czarna/brązowa, 45x75,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Szałwiowa, 60x90 cm
(8)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 1x24 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Chodnik Ricci Sara
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 52x200 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnozielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Pompei 1611
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
Bloomingville
Maselniczka Kendra
Ceramiczna, szara, 12x14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Mirabel
Adwentowy, metalowy
(4)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)/2x ręcznik kąpielowy (90x140)
(2)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Lékué
Tortownica
ø 23 cm, silikon
(16)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Wieszak dziecięcy Space
Ścienny, szerokość 55 cm, wysokość 5 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Melted
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony/niebieski, 80x150 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Margot Azul
Z wiskozy, z krótkim włosiem, szary/beżowy, 60x110 cm
(33)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
308
309
310
...
657
Załaduj więcej