Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
45 924 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Gaia
Tapicerowany, z imitacji skóry, koniakowy, wysokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 655 zł
z kodem
2 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Deska do prasowania Spring Bubbles D
Z regulowaną wysokością, biała, 135x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
IHR
Mata stołowa Mohana
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Snowy
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Amber
2 szt., bawełniane, na zamek , 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Dywan odpowiedni na zewnątrz Urvi Fire
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czerwony, 70x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Otto Sky
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, niebieski/kremowy, 70x280 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 087 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat 4PM – Nord Projects
70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Milo Casa
Narożnik Attilio
Prawostronny/z szezlongiem, szary, czteroosobowy, szerokość 250 cm, głębokość 165 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 471 zł
z kodem
9 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
2,5 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Softy
Dla psów, morskie, 77x58 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Kindsgut
Nocnik
Fioletowy, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Miedo
Odpowiedni do prania, czarny, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, różowy/szary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Romy
Tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, z krótkim włosiem, w kolorze ochry/szary, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowa, szerokość 117 cm, wysokość 61 cm, głębokość 39 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Big Hug – Berit Mogensen Lopez
50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moulin Roty
Przytulanka Julius
Z bawełny organicznej, prać w temp. 30°c
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stojak na wino Black
Drewniany/metalowy, liczba butelek 6
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Mozaik
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 57x90 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Fred Linen
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnoszary/kremowy, 70x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Leitmotiv
Fotel Vigor
Sztruksowy, zielony, wysokość oparcia 28 cm, wysokość siedziska 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 351 zł
z kodem
2 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Pokrowiec na termos All-Day Quencher Carry-All Black
1,18 l, tekstylny, czarny
(1)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kyoto Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, ciemnoniebieska/kremowa, 135x200 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca Cozy Nectarine
Zapachowa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Emerald
Szara, 45x35 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Miuform
Narożnik Lofty Lilly
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, żółty, trzyosobowy, szerokość 236 cm, głębokość 148 cm, głębokość siedziska 57 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 103 zł
z kodem
6 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (6)
-20% z kodem
Makamii
Sofa Nalu
Aksamitna, odpowiednia dla zwierząt domowych, szara, trzyosobowa, szerokość 238 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 855 zł
z kodem
7 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan Sensation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa sufitowa Ronda
Biała/w kolorze srebra, z opalowego szkła, IP44, ø19x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, jasnoniebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
EMKO
Biurko My Writing
63x88 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 519 zł
z kodem
10 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI BRUGES
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, żółta/zielona/różowa, szerokość 173 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 390 zł
z kodem
4 237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, szare, 135x190 cm
(12)
W magazynie
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Tower
Metalowy, 16x12 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Windsor & Co Sofas
Sofa Neso
Kremowa, dwuosobowa, szerokość 175 cm, głębokość 90 cm, głębokość siedziska 56 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 719 zł
z kodem
7 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Petra Liso
Syntetyczny, bez włosia, szary/beżowy, 120x170 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Vila
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 770 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Obrus Floral Symetry
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem/kwiecisty, czarny, 135x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, biały, wysokość siedziska 67,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Materac Smooth Vibe
180x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/strefowy, z zimnej pianki/z pianki z pamięcią kształtu, grubość 21 cm, nośność 120 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 847 zł
z kodem
3 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
1
...
424
425
426
...
957
Załaduj więcej