Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 122 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Matteis
W matowym białym kolorze
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 7x10,5 cm, wysokość 9,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Kantarel
Ceramiczny, jasnozielony, ø 22 cm, wysokość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus Christmas Print Natural
Lniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, beżowy, 140x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, beżowe, 90x200 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Poszwa na kołdrę Plu
Jednoosobowa, z satyny bawełnianej, w kratkę, jasnoniebieska/brązowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Komoda Caitlin
Z płyty MDF, powłoka: folia, biała, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 903 zł
z kodem
2 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Swirl
Czerwony, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Praska do czosnku Rocker
Plastikowa
(129)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Simple Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/kremowy, 120x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, jasnoróżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 759 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czarna, ø 45 cm, szerokość 21 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Nanea
Rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, wodoodporny, różowy, czteroosobowy, szerokość 240 cm, głębokość 148 cm, głębokość siedziska 62 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 191 zł
z kodem
7 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(14)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Ze stali nierdzewnej, zielona/w kolorze srebra
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Haden
Toster Heritage
W kolorze kości słoniowej, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 250 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Niko
Sztruksowy, czerwony, wysokość oparcia 52 cm, wysokość siedziska 44 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 607 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
31,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lotte
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, beżowe
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 407 zł
z kodem
5 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Bronco
Metalowa, czarna, szerokość 111 cm, wysokość 140 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Marrakesh
Syntetyczny, z średnim włosiem, czerwony/w kolorze złota, 240x340 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Vintage Orient
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sollux
Kinkiet Zora
Czarny, aluminiowy, 12x10x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, jasnoróżowy, 33x25x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Marble Gold
Ze szkła hartowanego, biała, abstrakcyjny wzór, 50x56 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Unicorn
Jednoosobowa, na zakładkę, bawełniana, 140x220 cm
(23)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, do WC, jasnoróżowy, 45x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, zielona, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 975 zł
z kodem
6 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik na żywność Loft
Plastikowy, 500 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Love Story
Legowisko dla kota
Tekstylne, beżowe, 27x35 cm, wysokość 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy FOOD
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 175 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Rondel Enamel
Na mleko, emaliowany, 640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., ceramiczne, jasnożółte
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Lino
Żółty, 165x200 cm
(1)
W magazynie
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wąż prysznicowy
Czarny, 175 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Snake Trinket
70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Półka łazienkowa Parma
Bez wiercenia, plastikowa, czarna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Iris
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, kwieciste, 52x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 190 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
28,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Poduszka dekoracyjna Holly Flower
Z bawełny organicznej, szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
402
403
404
...
961
Załaduj więcej