Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 108 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
RHS
Prześcieradło dziecięce Garden Animals
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Cukierniczka Alhambra
Ceramiczna, biała
(5)
W magazynie
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, szary, 150x200 cm
(24)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Stockholm
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 45x65 cm
(5)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Monstera
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
182x47 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Rosemary
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, z nadrukiem, 30x52 cm
(71)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Półka łazienkowa
Wisząca
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Dainty Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Moulin Roty
Kolorowanki wodne Dans la Jungle
Rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny, 160x200 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Love Story
Torba transportowa Backpack
Dla czworonoga, tekstylna, czarna, 27x33 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, turkusowa, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Alassio
Stalowa, czarna, 9x9 cm, wysokość 39 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Vitamine
12 szt., plastikowe, 4 cm
(8)
W magazynie
12 zł
z kodem
14 zł bez kodu
1,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Micadoni
Podnóżek modułowy Bellis
Aksamitny, ciemnozielony, szerokość 94 cm, głębokość 94 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 116 zł
z kodem
2 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Mandala Tiles
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x270 cm
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Garden Pleasure
Plandeka ogrodowa
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Petra
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 15 cm, głębokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Lunar
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 20 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze M/L, z mikropluszu, niebieski
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, czerwony, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Llama
Szklana, 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowe, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
50,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Knobs
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 6 cm, głębokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
51,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
12 szt., metalowe, 3 cm
(3)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Stojak na ręczniki papierowe Emy
Marmurowy, w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, musztardowy
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Helix 2200
Syntetyczny, bez włosia, kremowy, 200x290 cm
(1)
W magazynie
811 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Paru
Syntetyczny, bez włosia, szary, 155x235 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Adria
Tekstylny, biały, 48 l
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Ramka Mimo
16x21 cm, kamienna, kremowa, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 5 l, 27x19x13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Floresta
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Fika
330 ml, porcelanowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 87 h, ø 8 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Czas palenia (3)
-15% z kodem
Maximex
Torba na zakupy
Na kółkach, 38 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Geo
Czarna/w kolorze złota, metalowa, IP40, ø9x124 cm
(1)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 15,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
332
333
334
...
961
Załaduj więcej