Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 072 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(1)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Lalibela
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, beżowa, 240x220 cm
(9)
W magazynie
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Inge Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, beżowe, 31x47x15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Faustine
Z mikrowłókna, biały/szary, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Herbs in Pot
3 szt., na ścianę, 30x30 cm
(753)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Chlebak Kubo
Plastikowy, czarny/w naturalnym kolorze, 26,5x35 cm
(75)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw pojemników na przyprawy Bruna
12 szt., ze stojakiem, szklane
(45)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x29 cm, wysokość 126 cm
(88)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 80 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW6
80 szt., z taśmą, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
2,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Globus
3 szt., czarne, plastikowe, LED, solarne, 10x10x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
31,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Gadget
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 26 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., metalowe, na espresso, czarne, 100 ml
(132)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Bez wiercenia, stalowy, biały, 1x24 cm, wysokość 6 cm
(50)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Witryna Panorama
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 80 cm, głębokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka pod TV Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 100 cm, wysokość 45 cm, głębokość 36 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Ata
Syntetyczny, z średnim włosiem, bordowy, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (9)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Villeroy&Boch
Dywan Toy's Delight Nostalgic Noel Red Green
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, ze świątecznym motywem, czerwony/zielony, ø 200 cm
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Time
Odpowiedni do prania, czarny, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko kontynentalne Faro
180x200 cm, ze schowkiem/bez zagłówka, tapicerowane, z materacem/z topperem, beżowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 919 zł
z kodem
7 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cooper
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Routa
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358 zł
z kodem
447,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
273,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Butelka Periodic Table
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Exclusive
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(169)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Timone
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x57 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 90x200 cm
(11)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, zielona, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Boaz
Zielona, metalowa, ø21x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova
Porcelanowa, jasnoszara, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Roxy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/w kolorze terakoty, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Pietro
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bawełniany, bouclé, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 50x80 cm
(12)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, jasnozielona, 220x240 cm
(23)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Elenei
Marmurowy, ciemnozielony, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, biały, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(10)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 8
51x71 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Abeille
240 ml, do wina
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
56,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Stoliki zestaw Bronco
2 szt., szklane, czarne, 45x90 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
927 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Serenity
Bawełniana, szara, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Fondi
Drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 56 l
(6)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Pavia
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 12,5x11,5 cm, wysokość 6,5 cm
(54)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
146
147
148
...
960
Załaduj więcej