Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 075 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Buddy
Stalowy, biały, ø 19 cm, wysokość 34 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Organizer łazienkowy
Beżowy, 34x10 cm, wysokość 90 cm
(192)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka Wellspring Bottle Hammertone Green
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
BonBistro
Kubek Serve
300 ml, metalowy, w kolorze srebra
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 65x50x26,5 cm
(24)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Talerz Gran Gala
Deserowy, ø 21 cm, porcelanowy, biały
(64)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Pastel Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen Cube
Tekstylny, kremowy, 30x30x30 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 80 cm
(5)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dywan dziecięcy Dolly
Wełniany, okrągły, biały, ø 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Rocco Caramel
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnobrązowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Hamak Hawaii
Długość 260 cm, szerokość 100 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki Dara
Metalowy, w kolorze srebra, 50x26 cm, wysokość 87 cm
(131)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Malta
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny/w kolorze kości słoniowej, 80x250 cm
(41)
W magazynie
226 zł
z kodem
281,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 12x17,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sanga
9 szt., szklane
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Stolik Jasmia
Marmurowy, beżowy, ø 46 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Spinder Design
Stolik Salsa
Metalowy, czarny, ø 40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dozownik do mydła Taormina
Kamionkowy, biały, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stolik Yale
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 42 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Romeo
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(51)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Regał dziecięcy Esteban
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 42 cm, głębokość 35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Foxy
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 17x32 cm
(9)
W magazynie
201 zł
z kodem
250,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lucie Floral Frill
2 szt., do powieszenia na drążku, w kratkę/kwieciste, białe/niebieskie, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Slim
Plastikowy, czarny, 350 ml, 9x6 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Tweet
Wahadłowy/ścienny, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Orient Maderno
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoniebieski, 80x120 cm
(11)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Montana Liso
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(28)
W magazynie
150 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Peeking Cat
Z dolomitu, biały, ø 9,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Roses
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, biały/różowy, ø 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 30x18 cm, wysokość 18 cm
(76)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Paula
Ø 26,5 cm, kamionkowy, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Gardinia
Karnisz Kreta
Regulowany, metalowy, biały, 190 - 340 cm
(10)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw
32x32 cm, 6 szt.
(13)
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, kremowa, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa zewnętrzna Marioneta
W kolorze terakoty, plastikowa, LED, wbijana, solarna, IP44, ø18x78 cm
(1)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ oświetlenia (2)
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, białe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Umbra
Otwieracz Tipsy
Do butelek, metalowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 115x170 cm
(52)
W magazynie
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Karlsson
Radiobudzik Classic BT
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 10x25 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
1
...
128
129
130
...
960
Załaduj więcej