Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty · Oferty i zniżki
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
46 033 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do fug
(173)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Usztywniany, tekstylny, szary, 44x33x19 cm
(108)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, szary, 79 l
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Chodnik Buyuk
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x300 cm
(108)
W magazynie
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
5 szt., bawełniane, różowe/szare, 50x70 cm
(267)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Duo
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26,5 cm, wysokość 16 cm
(595)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 220x240 cm
(116)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Polaris
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 376 ml, 9,5x9 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 29 cm, ceramika
(45)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, w kolorze srebra, 13x24 cm, wysokość 14 cm
(277)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(60)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Plastikowy, beżowy, 40 l
(78)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Karo
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny, 80x200 cm
(55)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Push&Tear™
Plastikowy, czarny, ø 16 cm, wysokość 28 cm
(230)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Mandala Tiles
4 szt., na zamek , patchworkowe, 45x45 cm
(230)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Exclusive
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(169)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Flair Rugs
Dywan Rhumba
Syntetyczny, z średnim włosiem, 120x170 cm
(55)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x60 cm
(252)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny/bambusowy, brązowy, 43 l
(99)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Snips
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, biały/zielony, 14x27 cm, wysokość 16 cm
(237)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Rondo
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(50)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Palio
Ze stali nierdzewnej, czarna, 25x25 cm, wysokość 19 cm
(153)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Appetizers
2 szt., do serwowania, porcelanowe/bambusowe, białe
(86)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(64)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do naczyń
(168)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Butterfly
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 50x80 cm
(226)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Butelka dla dzieci Magical Unicorn
Plastikowa/z tritanu, niebieska, 500 ml
(90)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Stolik ogrodowy Dalia
Betonowy, biały, ø 40 cm, wysokość 45 cm
(77)
W magazynie
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Nero
Metalowy, czarny, ø 22 cm, wysokość 22 cm, 6 l
(39)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Mira
Syntetyczny, z średnim włosiem, żółty/zielony, 80x150 cm
(206)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(333)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(203)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Zestaw talerzy Malia
Dla 6 osób, 18 szt., kamionkowy, szary
(121)
W magazynie
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Kosz na śmieci Nova
Z pedałem, plastikowy, czarny, 5 l
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Luxuto
Syntetyczny, z średnim włosiem, 160x230 cm
(44)
W magazynie
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Tilos
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 160x230 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Wiaderko Essentials
Plastikowe, czarne, 32x38,5 cm, wysokość 20 cm, 10 l
(68)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Retro Meadow
3 szt., bawełniane, żółte/szare, 45x65 cm
(522)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała
(125)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Onda
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Koszyki do prania biustonoszy zestaw
2 szt., białe, 21x11 cm, wysokość 12 cm
(275)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka Dachshund
Czarna/brązowa, 25x75 cm
(209)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Foremka do lodów Bonnie the Bunny
Plastikowa
(85)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Cora
26 x 25 cm, metal
(63)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Biały/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(76)
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Karup
Sofa Roots
Lniana, rozkładana, typu futon, szarobrązowa, dwuosobowa, szerokość 140 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 63 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 228 zł
z kodem
2 785 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Medium
Całoroczna, 200x200 cm
(101)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
1
...
12
13
14
...
960
Załaduj więcej