Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 967 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
S|P Collection
Patera na ciasto Rural
Drewniana, brązowa, ø 30 cm
Dostawa od 23.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tescoma
Sokowirówka GrandChef
Czarna, plastikowa, pojemność 800 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Dots
Bawełniany, jasnoniebieski, 90x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Agnes
3 szt., kamionkowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Warm
Zimowa, 200x220 cm
(14)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Dhuva
Betonowy, kremowy, 9x18 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan Molier
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Reality
Lampa stołowa Earl
Biała/w kolorze złota, szklana, LED, ze ściemniaczem, ø15,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Lampa wisząca Rope
W kolorze mosiądzu, z liny, ø12x150 cm
Dostawa od 26.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, czarny, 21x33,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Na ciastka, metalowy, turkusowy/w kolorze złota
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Mingus
Z litego drewna paulowni, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 14 cm, głębokość 12 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Nierdzewna stalka Trino
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Nóż
Typu santoku, ze stali damasceńskiej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, - iluzja 3D/drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Steela
Ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Brabantia
Podkładka do prasowania parownicą
Tekstylna, jasnoszara, 8x51 cm, wysokość 110 cm
(5)
Dostawa od 16.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na karmę Tower
Czarny, 20x30 cm, wysokość 19 cm, 6 l
(11)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Lil Planet
Do łóżeczka, zapinana na guziki, jasnoszara, 100x135 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, zapinana na guziki, niebieska, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Earth-Inspired Calm
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Linear Calm Geometric
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, geometryczna/w paski/w kratkę, szara, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Varakli
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Balvi
Szkatułka na biżuterię Wood
Drewniana/metalowa, 19,5x17 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Quadrilobo
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Glory
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Sitting Dog
Żółta, plastikowa, LED, do kontaktu
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Pandora Pablo
Syntetyczny, z średnim włosiem, żółty/niebieski, 80x150 cm
(74)
Dostawa od 30.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Classic 200 Easy
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 20 m
W magazynie
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Java
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 140x160 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Butter Kings
Dywan pod choinkę Freezy Snowflakes
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, czerwony, ø 133 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Dywan pod choinkę Golden Nut Cracker
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, ø 133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Vipack
Barierka do łóżka Kiddy
Biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Talerze zestaw Odette
2 szt., ø 28 cm, new bone china, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Dzbanek Brisa
Ceramiczny, biały/niebieski, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Namaste
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę/z nadrukiem, biała/różowa, 240x220 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Rin
Metalowy, 8x26 cm, wysokość 13 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Indigo
Ciemnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Ciemnozielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Grzechotki zestaw Lily Pond
3 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać ręcznie/prać w temp. 30°c
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
74
75
76
...
320
Załaduj więcej