Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 948 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Esschert Design
Doniczka
Ø 35,5 cm, wysokość 15,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Agropoli
Kremowy, 250 ml, 9x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywan Alivia
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bawełniany, bouclé, bez włosia, kremowy, 50x80 cm
(10)
Dostawa od 22.10.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lampiony zestaw
3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ręcznik Lavender
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Maselniczka
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12x19,5 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Mata stołowa Crochet
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, ø 35 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szczotka do WC Indy
Metalowa, w kolorze matowej czerni, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(9)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Prescott
Na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowa, ø 18 cm, pojemność 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Torba termiczna Termo
Miętowa, 7 l
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Origami Animals Origami
(5)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
16 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Wild Wood Hideaway
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Rex London
Piłki do żonglowania Juggling Balls
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
3 szt., wisząca, plastikowa, ø 30 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik Slop
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 10 l, 35x20x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Bigso
Podkładka na biurko Annie Canvas Paper Laminate
Czarna, kartonowa, 39x59 cm
(22)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Podświetlana gwiazda na choinkę Startop
Na baterie, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 5 cm, długość 20 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań
Z plastiku z recyklingu, zielony/różowy, 28x58x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 9x21 cm, wysokość 19 cm, 2 l
(27)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik próżniowy
1,7 l, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(40)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Sacile
Ceramiczny, szary, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Szpikulce do szaszłyków zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
4,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Tacka na grilla Luca
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago Cilindro
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 18 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Woodland Creatures
Z plastiku z recyklingu, jasnoniebieski, 55x28x48 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Giraffe
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa Turbo
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(75)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Balls
Rekomendowany wiek 5+ lat
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 7 szt.
Pantone
Ołówki zestaw Gray 446
7 szt.
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
6,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Prehistoric Land
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Snips
Butelka dla dzieci Dinosaur
Z tritanu, zielona, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 14 szt.
Vileda
Ścierki zestaw Colors
14 szt., z mikrowłókna
(5)
W magazynie
45 zł
3,21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
1
...
278
279
280
...
320
Załaduj więcej