Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 083 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Panda
Z trawy morskiej, z nadrukiem, biały/w naturalnym kolorze, ø 25x24 cm
(1)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw White Botany
4 szt., tekstylne, białe/zielone, 10x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Latika
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Koc Nord Flake
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, biały, 150x200 cm
(3)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Dozownik do mydła Touch
Plastikowy, biały, 230 ml, 7x10 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Koc Nordic Fairytale
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(4)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Allstar
Szczotka do WC Olinda
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 9,5 cm, wysokość 40 cm
(8)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 10 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Aqua
10 szt., wiszące, metalowe, czarne
(9)
W magazynie
70 zł
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Dozownik do mydła Penguin
Plastikowy, czarny, 350 ml, 7x10 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Koszyk Black Outdoor Kitchen Fago
Wiszący, plastikowy, czarny, 18x25,5 cm, wysokość 18 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Gingham
4 szt., tekstylne, czerwone/szare, 10x10 cm
W magazynie
70 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Natural Stripes
4 szt., tekstylne, czerwone/w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Dozownik do mydła
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 450 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Cocco
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 220 cm
(138)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Prince
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 135 cm
(11)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikropluszu, jasnoszary, 1 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Kubek dla dzieci Little Farm by Little Dutch
200 ml, z tritanu, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Snow Leopard
5 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
70 zł
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Querco
Korkowa, abstrakcyjny wzór, 30x45 cm
(3)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Cynthia
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
70 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Ramka Mimo
19x24 cm, drewniana, kremowa, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, kremowy, 80x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Allstar
Kosz na śmieci Vara
Z pedałem, plastikowy, kremowy, 3 l
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Mata samochodowa
Czarna
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Mata węchowa Epic Pet Sniff mat
Tekstylna, żółta/brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Akcesorium do pieczenia
Metalowe
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 4
(16)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę Duo
Metalowy, 26x34 cm, wysokość 19,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bizzotto
Świecznik Ameya
Metalowy
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Nanda
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Mop
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Naczynie do kiszenia
4 l, plastikowe
(24)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ambiance
Naklejka Small Colorful Horses
Na okno/na ścianę
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręcznik kąpielowy Bamby
Frotte, z mieszanki bambusa, turkusowy, 70x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do trybowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Heritage
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Obieraczka President
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obraz View
40x50 cm, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Opryskiwacz
(1)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Organizer na przyprawy
Z litego drewna, w naturalnym kolorze, 19x13,5 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Butterflies & Flowers
8 szt., papierowe, do kolorowania, kwieciste, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Dinosaurs
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Happy Icons
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
W magazynie
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
230
231
232
...
322
Załaduj więcej