Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 095 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Akon
3 szt., bambusowe, ø 7 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Zestaw cukiernicy i mlecznika Riccioli di Fata
Porcelanowy
(128)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Praska do czosnku CleanForce
(13)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, zielononiebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, czarne
(43)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Dog Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 39x48 cm
W magazynie
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, metalowy/tekstylny, 19x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SP TREND
Karnisz Eta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 120 - 210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 6
(14)
W magazynie
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do zapiekania
20x32,5 cm, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Iris
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Alisan
2 szt., odpowiednie do prania, antracytowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel dziecięca Abcd
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Leopold
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna/z nadrukiem, 140x200 cm
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Tramin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 140x200 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Verona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, 140x200 cm
(9)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Farm
Bawełniany, kremowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, beżowa, 220 ml
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
51x27 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(7)
Dostawa od 19.11.2026
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Odina
Ręcznie malowany, kamionkowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x14 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Half-Timbered House
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 9x6,5x8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Dziecięca lampka nocna Paky
Biała, plastikowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 11x8,5x13 cm
Dostawa od 03.11.2026
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Dziecięca lampka nocna Rexy
Biała, plastikowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 10x9,5x15 cm
Dostawa od 03.11.2026
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Zenith
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, abstrakcyjny wzór, biała, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Talerz Retro
Do serwowania, ø 32 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna Noel
Brązowa, z litego drewna, LED, na baterie, 31x5,5x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Button Retro
Wysokość 10 cm
Dostawa od 26.10.2026
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Black/Amber
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, w bursztynowym kolorze, 70 ml
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Colorine
155 ml, ceramiczny
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Alka
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Frank
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna/w kratkę, ciemnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Universal
Wisząca/bez wiercenia, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Empire
Ceramiczny, czarny, 12,5x37 cm, wysokość 19 cm
(1330)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Deska Mango
Drewniana, 46,5 x 20 cm
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy York
Drewniany, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 34x8 cm, wysokość 38 cm
(16)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Półka dziecięca Sleek
Na zdjęcia, czerwona, szerokość 48 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 8 cm
(5)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wyciskarka do cytrusów Limone
Kamionkowa
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Colorine
Z bawełny z recyklingu, geometryczny/w kratkę, 130x160 cm
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Fruitta
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Haczyki zestaw
3 szt., ścienne, plastikowe, białe/czarne/szare
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, ø 17 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, czarny
(7)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
192
193
194
...
325
Załaduj więcej