Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 000 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
FABINI
Durszlak Lucca 3.0
Ze stali nierdzewnej, ø 25 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Gatto Carino
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Fioletowa/szara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(55)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnoróżowe, 50x80 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 28,5 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, kremowe, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Allstar
Stojak na ręczniki Aracena
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 46x35 cm, wysokość 82 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Kawaii
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kartos
Okładka na książkę z torbą Red&Blue
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Okładka na książkę z torbą Violet
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
4 szt., plastikowe, białe, 11,5x29 cm, wysokość 15 cm
(255)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Otwieracz do konserw GoRound
Do konserw, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa Softwater
Plastikowa, w kolorze matowej czerni, ø 12 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Canary
Czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
2 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Onda
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Lampka dziecięca Classic
Różowa, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x11,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Abstrakcyjny wzór, różowa, 135x245 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, różowy
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Turbo-Loc
Metalowa, szara, 11,5x10 cm, wysokość 37,5 cm
(135)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Mushroom
Silikonowa, 43x35,5 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Fiorina
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze srebra
(175)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 24 cm, metal
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ancona
Ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 34 cm
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Lampa stołowa Jael
Szara, ceramiczna, 11x14,5x12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Luxe
Szara/brązowa
(2)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szary, 62x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Football
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Wieszak ścienny Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 57 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 1,5 cm, wysokość 5 cm, głębokość 70 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Acacia
Z włókna kokosowego, czarna/w naturalnym kolorze, 25x75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Alara
Abstrakcyjny wzór, niebieska, 180x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Zasłona prysznicowa Minimalist
Abstrakcyjny wzór, biała/zielona, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Vagabonde
Biała/zielona, 180x200 cm
(71)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Mogador
Szara/w kolorze złota, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Zegar dziecięcy
Ø 30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Pioppo
Kwiecista, zielona, 180x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
187
188
189
...
321
Załaduj więcej