Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 108 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Water life
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patelnia Grande
Wok, z powłoką nieprzywierającą, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Stojak na ubrania Mikey
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, szary, 90x38 cm, wysokość 170 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę
Wiszący, metalowy, czarny, 18,5x20 cm, wysokość 14 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Odette
New bone china
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Leno
3 szt., czarno-białe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
138 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mendola Fabrics
Zasłona Arcade
Abstrakcyjny wzór, żółta/niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Click-It
Plastikowy, jasnoszary, 50 l
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Lorena Canals
Mata stołowa Handloom
Bawełniana, 38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, bordowy, 178x137 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, czerwony/ciemnozielony, 178x137 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Ręcznik kąpielowy Soft Zero Twist Spa Towel
Bawełniany, beżowy, 100x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 37x6x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Grandy
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 29x8x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka Etamine
W paski, biała, 140x245 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, biała/w kolorze srebra, 90x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Vira
Biała, papierowa, ø60x16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię Parat
Ścienny, plastikowy, biały, 9,5x39 cm, wysokość 32 cm
(5)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak do odkładania łyżki kuchennej Tosca
Stalowy, biały, 12x11 cm, wysokość 16 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Wazon Brisa
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Jute Look
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/brązowe, 60x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnozielone, 180x200 cm
(28)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
knor
Ramka
75x30 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Wieszak Aspen
Metalowy, czarny, szerokość 25 cm, głębokość 21 cm, wysokość 171 cm
(8)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Munro Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Rai
Drewniana, 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Dywan Shaila
Tkany ręcznie, z juty, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Czarna, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Talerze zestaw Lily
2 szt., deserowe, ø 16 cm, szklane, jasnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zasłona Jupiter
Termiczna, jasnoszara, 140x260 cm
(5)
Dostawa od 30.10.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Holm
Kamień do pizzy
Kamionkowy, 34x33 cm, wysokość 1 cm
(7)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Taca Caramella
10,5x28 cm, kamionkowa
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, do cappuccino, 150 ml
(8)
W magazynie
137 zł
34,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(3)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wazon
Kamionkowy, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Jam Jar
Tekstylny, z napisami, kremowy, ø 20x23 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa zewnętrzna Ramsey
Beżowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø18x22 cm
Dostawa od 26.10.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Golden Fall
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Eucalyptus
Lniany, kwiecisty, 40x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Metalowy, ø 28 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(5)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ponczo Stripe
Bawełniane, niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15 cm
(24)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Otwieracz Ilo
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer do szuflady Tower
Plastikowy, wysokość 6 cm
(16)
Dostawa od 15.10.2026
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
125
126
127
...
322
Załaduj więcej