Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 152 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Trio
Kinkiet Raglan
Biały, metalowy, LED
Dostawa od 03.11.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Sagaform
Miski zestaw Billi
4 szt., do deseru/na sałatkę, z plastiku z recyklingu, brązowe, 700 ml, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Cuba
Ceramiczna, biała, 14x17 cm, wysokość 22 cm
(90)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Marbella
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, ciemnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Wazon Face
Porcelanowy, biały/czarny, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Classic Plus
Wisząca, stalowa, czarna
(41)
Dostawa od 19.10.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Agira
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, czarny, 11x12 cm, wysokość 54 cm
(53)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Poppy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, czerwona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Epic Pet
W naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Riana
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, fioletowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Margot
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, jasnoszara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Deski zestaw Amare
2 szt., do serwowania, ceramiczne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
146 zł
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Krajalnica ChopCup
Do warzyw/do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vitaus
Chodnik Osmanli
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, kremowy, 77x200 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leitmotiv
Lampa zewnętrzna Ganar LED
W kolorze srebra z połyskiem, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø8x37,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Lunchboxy zestaw Make & Take
3 szt., 500 ml/600 ml/1,1 l, plastikowe, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Młynek do kawy GrandChef
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Naczynie do gotowania ryżu M-Cuisine
18x22 cm
(25)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Nutcracker Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Happy Capy(bara)
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bari
Bez wiercenia/narożny, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Branches
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Ronja
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Pojemnik Haiphong
Z pokrywką, szary, pojemność 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 6 szt.
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Taca dekoracyjna Wave
Ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Moon
Metalowa, ø 30,5 cm
(2)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Brushes Black
Z włókna kokosowego, czarna, 45x75 cm
(29)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Ramen Bowl
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Christmas Sausage Dogs
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, zielona, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Red & White Stripe Bow
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, zielona, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Lampion LED Albert
Biały, szklany, LED, na baterie, sterowany pilotem, IP44, ø12,5x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Flanela
Z mikfroflaneli, zielona, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa sufitowa Berceste
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø24x31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Świecznik Charlie
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, 28,5x28,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik Spinning Box XL
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 56 l, 77x58,5x17,5 cm
(1)
W magazynie
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach Fino
Metalowy, biały, szerokość 58 cm, wysokość 95 cm, głębokość 16 cm
(693)
W magazynie
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na ziemniaki, metalowy, szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(35)
W magazynie
145 zł
72,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
115
116
117
...
325
Załaduj więcej