Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 041 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Antic Line
Tabliczka Caisse
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Zegar Enzo
Ścienny, ø 48 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
12 szt., metalowe, 3 cm
(3)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 200x200 cm
(20)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Simple Leaf
2 szt., odpowiednie do prania, zielone, 60x100 cm
(27)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, jasnozielona, 220x240 cm
(23)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Fabius
Metalowa, 35,5x17 cm
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Picobello M Micro duo
(1)
W magazynie
155,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Natural Force G2660572
Z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
zestaw 4 szt.
WMF
Szklanki zestaw Kineo
4 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztućce do sałatek Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Bronte
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Sztućce
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, beżowe/w kolorze srebra
(3)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Zestaw naczyń dla dzieci A-Z
Plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Life
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Love is in the Air
Dostawa od 02.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ELO
Patelnia Ducto
Ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Madison
Termiczna, sztruksowa, antracytowa, 140x260 cm
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Cral
Bawełniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 07.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Regał na buty Frame
Metalowy, teleskopowy, biały, liczba par butów 3 , szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 12 cm
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
16,5x21,5 cm, stojąca, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Sztućce Madre Perla
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, białe/w kolorze srebra
(2)
Dostawa od 03.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampka dziecięca Bianella
Biała/beżowa, tekstylna, do kontaktu, ø20x29 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Annie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/szara, 240x220 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Adria
Tekstylny, biały, 48 l
(76)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, bordowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, na zakładkę, z bawełny renforcé, w paski, brązowa/beżowa, 200x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Chodnik Ricci Sunflowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 70x140 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Podpórka do książek Tower
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Baltic
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, z nadrukiem
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę
Bez wiercenia, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dzbanek Nirela
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 1,7 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziadek do orzechów Blisk
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(101)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa wisząca Toranja
W naturalnym kolorze, ø27,5x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik True Green
Lniany, 40x200 cm
(23)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa punktowa Alma
W kolorze matowej czerni, metalowa, z elastyczną konstrukcją, IP44, 8x12x13 cm
Dostawa od 26.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Barek Leiky
Na kółkach, metalowy, 29,5x41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lampion Pine Cone
Metalowy, ø 13 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Mydelniczka Attitude
Kamienna, niebieska, ø 12 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, niebieski, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
102
103
104
...
322
Załaduj więcej