Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 446 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sehlbach
Firanka Circles
Geometryczna, biała, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hilight
Lampka dziecięca Pineapple
Biała, plastikowa, na baterie, 13x8,5x29,5 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona
Kwiecista, biała/brązowa, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Lampion LED Flame
Biały, plastikowy, LED, przenośny, na baterie, z timerem, ø15x23 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomsterbergs
Blaszka
Metal, 40 x 30 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(3)
Dostawa od 26.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Olive Mix
3 szt., ze stali nierdzewnej/z silikonu, brązowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
BonBistro
Talerz Resto
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Idro
Ceramiczny, w kolorze złota
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yoko
Na waciki, szklany, ciemnoszary, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Keep-Tex
Na sztućce, plastikowy, szary
(21)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Tartan Teddy Bear
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/ciemnozielona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Brandani
Dyfuzor Nonna Rosa
Pojemność 200 ml, wysokość 12 cm
(107)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Big Mouth Inc.
Koło dmuchane Rainbow
Ø 68 cm
(10)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Girlanda świetlna Carlisle
Brązowa, z imitacji rattanu, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 180 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Lampa stołowa Bianca
Jasnoszara, ceramiczna, ø15x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz Brisa
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Klips do smoczka Epiphany
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa zewnętrzna Derry
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, IP44, ø13x12 cm
Dostawa od 26.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Light & Living
Taca dekoracyjna Tojera
Metalowa, 24x24 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Isara
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Notes Terrazzo
128 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Notes Spot
128 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Panel solarny Lucas
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Bal Kabagi
Pomarańczowa, 18x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn C
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 15 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampa stołowa Jael
Szara, ceramiczna, ø12x22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Ramka
44x54 cm, ścienna, plastikowa, szara, rozmiar zdjęcia: 40x50
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Szara, 135x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(60)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Szpikulec do szaszłyków Achilles
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ginkoblue
Turkusowy, 45x75 cm
(44)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(264)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
97
98
99
...
228
Załaduj więcej