Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 470 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Chochla President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Chodnik Delicious Kitchen Board
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 50x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(58)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Półka łazienkowa Molinella
Ścienna, ze stali nierdzewnej, czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Wenko
Końcówki do szczotki WC zestaw Ø8cm
Zapasowe, plastikowe, czarne, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
93 zł
9,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem UV-Loc
Dostawa od 19.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
FABINI
Durszlak Lucca 3.0
Ze stali nierdzewnej, ø 25 cm
(4)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Gatto Carino
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(19)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Fioletowa/szara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(55)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnoróżowe, 50x80 cm
(6)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 28,5 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, kremowe, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Allstar
Stojak na ręczniki Aracena
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 46x35 cm, wysokość 82 cm
(9)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Kawaii
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kartos
Okładka na książkę z torbą Red&Blue
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Joseph Joseph
Otwieracz do konserw GoRound
Do konserw, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Wenko
Słuchawka prysznicowa Softwater
Plastikowa, w kolorze matowej czerni, ø 12 cm
(3)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Canary
Czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
2 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Onda
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Lampka dziecięca Classic
Różowa, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x11,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona Etamine
Abstrakcyjny wzór, różowa, 135x245 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, różowy
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Turbo-Loc
Metalowa, szara, 11,5x10 cm, wysokość 37,5 cm
(135)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Mushroom
Silikonowa, 43x35,5 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Fiorina
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze srebra
(175)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Tortownica
ø 24 cm, metal
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ancona
Ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 34 cm
(43)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampa stołowa Jael
Szara, ceramiczna, 11x14,5x12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Luxe
Szara/brązowa
(2)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Chodnik Cucina
Syntetyczny, bez włosia, szary, 62x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Football
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
90
91
92
...
228
Załaduj więcej