Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 394 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Terrain
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, biała
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Wieszak Jorid
Metalowy, biały, szerokość 42 cm, głębokość 42 cm, wysokość 172 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fluffy
Syntetyczny, shaggy, okrągły, biały, ø 80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, biały, 6,5 l
(294)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Lorca
1,4 l, na żywność, ceramiczny, niebieski
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vivid blue
900 ml, podróżna, z tritanu, ciemnoniebieska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Love Story
Legowisko Fluffy
Dla psów, okrągłe, ciemnoszare, ø 55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Bomb
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, czarny/szary, 41,5 x 35 cm
(96)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik Bi-Box L
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 40 l, 55x35x28 cm
(1)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja świąteczna
Ø 16 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Deska Mango
Do serwowania, drewniana, ø 39 cm
(17)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Pembe
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy, ø 80 cm
(151)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
RHS
Pościel Floral Serenity
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnoniebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Mimi
Ceramiczny, jasnoniebieski, 14x15,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szczotka do WC Mozie
Betonowa, kremowa, ø 10 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Helix 2203
Syntetyczny, bez włosia, kremowy, 60x110 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Frey
W paski, kremowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 17 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Wiaderko
Metalowe, w kolorze srebra, ø 33 cm, wysokość 30 cm, 18 l
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Alessia
20 szt., metalowe, szare, długość 41 cm, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz
Narożny, plastikowy, szary, 35x50 cm
(1306)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Best-Out
Zaciemniająca, niebieska, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, niebieski
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Eviaya
Niebieski, 130x160 cm
(18)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koc Izmir
Z bawełny z recyklingu, niebieski, 130x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, niebieski
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw Dora
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (90x150)
(5)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Nóż kieszonkowy Mushroom
Do grzybów, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
Dostawa od 15.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(1)
Dostawa od 22.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Patelnia Doris
Emaliowana, ø 23,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka dziecięca Sunrise
Pluszowa, żółta, 43x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 17x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Pojemniki English Meadow
3 szt., na ciastka, metalowe
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leno
Z pedałem, stalowy, jasnobrązowy, 5 l
(19)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Washable
Szara, 60x80 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Vintage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary, ø 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik chłodzący Beaufort
Szklany, 2,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Żółta/brązowa, 10x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 3x23 cm, wysokość 6,5 cm
(178)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Zebra
Z włókna kokosowego, czarna/w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(11)
Dostawa od 23.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 14 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
70
71
72
...
229
Załaduj więcej