Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 354 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Esschert Design
Figurka ogrodowa Deer
Z żywicy polimerowej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rotho
Pojemniki zestaw Brisen
2 szt., z pokrywką, plastikowe, jasnoróżowe, pojemność 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pucharek Nalu
Do lodów, szklany, jasnoróżowy, 220 ml, ø 13 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Łopatka
Plastikowa, jasnoszara, 16x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Kapelusz dziecięcy Mix
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Mondoodle
8 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
7,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Lois
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Otis
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Botany
Lniana, 45x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Lotus
Lniana, zielona, 45x65 cm
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Natural White Stripes
Lniana, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Amber Bronze Stripes
Lniana, musztardowa, 65x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Tablica Week Planner
Magnetyczna, 30x42 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Magnetyczne zmiękczacze do wody zestaw
2 szt.
(149)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Mata pod kuwetę dla kota
Plastikowa, czarna, 50x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 60 cm
(27)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
Na baterie, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 6 cm, szerokość 3 cm, długość 20 cm, wysokość 17 cm
(9)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, biały
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vileda
Pokrowiec na deskę do prasowania Ultra Fresh
Bawełniany, niebieski/szary, w abstrakcyjny wzór, 130x45 cm
(23)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Torby zestaw Meow
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, 3x20 l
(25)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Wooly
Z materiału bouclé, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, beżowa, 18x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Everest
Z mieszanki bawełny, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Dekor
Żakardowa, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach
Metalowy, szary/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 51 cm, głębokość 23 cm
(186)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bébé Douceur
Koc dziecięcy Gauge
Muślinowy, w gwiazdy, różowy, 75x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Serwetnik Tableware
Porcelanowy, biały/brązowy, 10x6 cm, wysokość 11 cm
(425)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rayen
Stojak na kapsułki
Wiszący, szary, 28x12 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Torba na zakupy
15 l
(11)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(94)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 26x30 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Amber
Z nadrukiem, jasnoszara, 180x200 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Rękawice ogrodowe zestaw
3 szt.
(109)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dr. Oetker
Zestaw foremki do wykrawania i szablonów dekoracyjnych Egg
5 szt., metalowy
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Żarówka Reflektor
Z gwintem GU10, 3000 K, 5 W, ze ściemniaczem, ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(48)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Absolu
Częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, beżowa, 140x280 cm
(4)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Shana
Z mikrosatyny, biała, 140x240 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Curver
Pojemnik Style
Plastikowy, ciemnobrązowy, pojemność 30 l, 33x44x23 cm
(24)
Dostawa od 15.10.2026
61,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Przybory kuchenne Uni-Tool
Tekstylne
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
150
151
152
...
228
Załaduj więcej