Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 449 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka Leafy
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
Dostawa od 20.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Be Happy
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Kitty Home
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(10)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wally
2 szt., czarne, metalowe, LED, 5x10x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 350 ml, szklane, do latte
(13)
W magazynie
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto™
Plastikowy, czarny, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(60)
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
20 szt., plastikowe, białe, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 45 l, 60x39x23 cm
(1)
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit L
40 szt., z taśmą, 45 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
2,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit H
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
2,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Leopard
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Benjamin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Profi Extra soft S
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Profi Static Plus
(1)
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Dramatic Floral
Kwiecista, biała/różowa, 180x180 cm
(24)
W magazynie
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Ruszt do grillowania Etage
Żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, szarobrązowa, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ladelle
Ścierki zestaw Lennox
2 szt., czarno-białe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, bordowe, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Tartan Check
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/ciemnozielone, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sehlbach
Zasłona Etamine
Beżowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Beżowy, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Friends"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca WTP "Birthday party"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Firanka Vahine
Z woalu, biała, 140x280 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Yoko
Biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Do serwowania, ø 32 cm, porcelanowy, biały/niebieski
Dostawa od 23.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiani
2 szt., ceramiczne
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Universal
Dywan Ricci Foliage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(31)
Dostawa od 30.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Universal
Dywan Ricci Foresta
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x100 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Kindsgut
Mata stołowa dla dzieci
Silikonowa, 49x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x19 cm, wysokość 23 cm
(121)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Markslöjd
Lampa wisząca Cielo
Czarna, metalowa, ø4x8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(155)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa stołowa Glenn
Czarno-biała, szklana, ø12x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, 48x2x12,5 cm
(2)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
109
110
111
...
228
Załaduj więcej