Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 319 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Szlafrok Melange
W rozmiarze S/M, lniany, beżowy
(1)
Dostawa od 19.11.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Puf Nairobi
Z materiału bouclé, beżowy, ø 44 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Konsola Tower
Metalowa, biała, 18x60 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 15.10.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Bart
Z litego drewna sosnowego, biała, 46x36 cm, wysokość 55 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tvilum
Element modułowych systemów półek Prima
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 84 cmwysokość 105 cmgłębokość 36,5 cm
Dostawa od 15.10.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Chodnik Egon
Syntetyczny, z krótkim włosiem, z frędzlami, brązowy/kremowy, 80x190 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Actona
Szafka nocna Seaford
Czarna, 42x35 cm, wysokość 63 cm
(14)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Magnetics
Czarna, metalowa, LED, na USB, z czujnikiem ruchu, IP44, 10,5x10,5x8 cm
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LDK Garden
Krzesło ogrodowe
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 60 cm, wysokość 88,5 cm, głębokość 46 cm
W magazynie
524 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Luna
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(8)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Flair
Syntetyczny, bez włosia, 160x235 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Elm Leaf
Syntetyczny, bez włosia, w kolorze kości słoniowej, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Merlen
70x34 cm, wysokość 56 cm, nośność 40 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Dziecięca szafka nocna Enola
Z litego drewna sosnowego, kremowa, 39x30 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 16.10.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan Blanche
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(7)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Lorena Canals
Worek do siedzenia Chill Natural
Ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, ø 50 cm, waga 2 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
524 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Krzesło Lyric
Tapicerowane, z szenilu, z połyskiem, w kolorze terakoty
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa stołowa Alida
Niebieska/beżowa, kamionkowa, 19x33x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan Solar Multishape
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z krótkim włosiem, okrągły, musztardowy, ø 100 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
524 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Chodnik Jehanne
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski, 80x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
WOOOD
Stolik ogrodowy Laurel
W dekorze kamienia, czarny, ø 40 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podwyższona grządka
Drewniana, 63 l, 37x80,5 cm, wysokość 78 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Radiobudzik Classic BT
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 10x25 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie Profi Extra
W kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
So Soft?
Worek do siedzenia Drop L
Szary, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, waga 3 kg
(1)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Birds Carnival
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Floral Poetry
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Forest Friends
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Harlequin
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lilipinso
Tapeta dziecięca Stars
Z włókniny, 10 m x 50 cm
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 115 cm, wysokość 30 cm, głębokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Bogor
4 szt., wiklinowe, ø 40 cm, wysokość 35 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Zasłona
Z ornamentami, beżowa, 140x260 cm
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Paul
Ścienny, ø 57 cm
(3)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Unlimited L7639102
4 szt., 1x przybór kuchenny/3x rondel, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
524 zł
131 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Simli Altin
16 szt., samoprzylepne, kremowe/w kolorze złota, 25x65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
32,44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pelipal
Blat łazienkowy Quickset 393
W dekorze sosny, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 81 cm, głębokość 44,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Półka Ginosu
Z litego drewna mango, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 3 cm, głębokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy kosz na zabawki Poppy
Tekstylny, brązowy, 68x24x35 cm
Dostawa od 21.10.2026
519 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Mandy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnoróżowe
Dostawa od 15.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka nocna Sherman
Czarna, 50x40 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 29.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Vita
Metalowa, ze schowkiem, czarna, szerokość 100 cm, głębokość 36 cm, wysokość 48,5 cm
(6)
W magazynie
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sollux
Lampa sufitowa Beam
Czarno-biała, szklana, ø62x29 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Markslöjd
Kinkiet Pivot
Czarno-biały, tekstylny, z elastyczną konstrukcją, 42,5x32x25 cm
Dostawa od 15.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa stołowa Foro
Czarna/w kolorze brązu, ceramiczna, 17x34x53 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Fuego
Metalowa, czarna/ciemnobrązowa, nośność 130 kg, szerokość 46 cm, głębokość 125 cm, wysokość 47 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
519 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Regał Vita
Metalowy, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 170 cm, głębokość 36 cm
Dostawa od 21.10.2026
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Czarna, 32,5x16 cm, wysokość 46 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
67
68
69
...
423
Załaduj więcej