Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 626 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Kominek zapachowy BLACK
Porcelanowy, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Swiftie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 46 cm
(7)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 19x12 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rojaplast
Stołek
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 18 cm, nośność 80 kg
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Shine Floral
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary/brązowy, 57x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Myjka Dusty Rose
Szaroróżowa, z bawełny organicznej, 14x22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Pokrowiec na parasol
Szary, wysokość 192,5 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Schodek
Plastikowy, szary, wysokość 22 cm, nośność 150 kg
(45)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Na owoce/na sałatkę, szklana, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Zatyczka do wina Lynn
Szklana
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Sferico
2 szt., szklane, na espresso/z podwójną ścianką, 70 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Sayla
2 szt., szklane, ø 8 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Szklanka Cristallo
300 ml, do whiskey
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Maximex
Odstraszacz os
2 szt., szklany, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
1,3 l, na żywność, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Organizery do szuflady zestaw
4 szt., tekstylne, 28x28 cm, wysokość 13 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Termofor Bambi
Polarowy, jasnoróżowy, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Termofor Etoiline
Polarowy, jasnoróżowy, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Mix Mats Welcome
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(49)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Knots
Tekstylna
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cheryl
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Maria Del Mar
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tatiana
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Everbrand Sweden
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw Absodry Duo Family Bag
4 szt., białe
(32)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Swirl
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(9)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Classic Plus
2 szt., z mocowaniem Turbo-loc
(55)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Style
2 szt., z mocowaniem Turbo-loc
(64)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(10)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, brązowe/beżowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Fartuch Canvas
Brązowy
(9)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
MSV
Mata antypoślizgowa Galets
Pod prysznic, 53x53 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Arbin
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Podkładki zestaw Piff
4 szt., tekstylne, różowe, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz
Plastikowy, szary, 43x32 cm
(35)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Rex London
Podkładki zestaw Record
6 szt., silikonowe, ø 10,5 cm
(172)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Akcesoria do usuwania kamienia zestaw
2 szt.
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, żółte, 50x70 cm
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Birds
3 szt., bawełniane, białe/zielone/niebieskie, 45x65 cm
(63)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
357
358
359
...
424
Załaduj więcej