Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 767 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Arlem
Szklany, ø 8 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 12,5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Chique Ribbed
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Animado Anillo
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Sztuczna lawenda Lavender
Ø 12 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 20 cm, wysokość 72 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Botany 2
Lniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Trzepaczka President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Plastikowy, w kolorze srebra
(39)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Plastikowy, czarny
(14)
Dostawa od 19.10.2026
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Wycieraczka Feuilles
Szara, 45x75 cm
(10)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Wycieraczka Palmette
Z włókna kokosowego, w kolorze ochry, 40x60 cm
(12)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, brązowa, 40x60 cm
(13)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawki pluszowe zestaw Micromallows 4Pack
4 szt., rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 6 cm, długość 4,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawki pluszowe zestaw Micromallows 4Pack
4 szt., rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 6 cm, długość 4,5 cm
(2)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem Power-loc
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Quadrilobe
192 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
66 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Nóż do awokado GoAvocado
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Kubek Pixie
350 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(33)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Haczyk Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Gabby's Dollhouse
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Organizer łazienkowy Verti
Tekstylny, ciemnoniebieski, 34x10 cm, wysokość 90 cm
(8)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Mydelniczka Slim
Plastikowa, czarna, 8x8 cm, wysokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 11,5x14,5 cm, wysokość 17,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Haczyk Rest
Ścienny, metalowy, w kolorze złota
(7)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Mydelniczka Float
Silikonowa, biała, 8,5x11 cm, wysokość 3 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Nóż Freshkitchen K1220104
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Pucharki zestaw Vilagio
2 szt., do lodów, szklane, 380 ml, ø 13 cm
(3)
W magazynie
65,99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Zapasowa końcówka do mopa Twist Micro Duo XL
(5)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Blatt
Biała/szara, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Waterdrop
Z nadrukiem, biała/niebieska, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
Żeliwne, 4x7 cm
(112)
W magazynie
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Salcombe Boats
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Rękawica kuchenna Line
Bawełniana, zielona, 14x21 cm
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Fartuch Salcombe Boats
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Spotty Dotty
Bawełniany, zielony/niebieski/różowy
(10)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, beżowe, 230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
MIJ
Talerz Earth & Sky
Deserowy, ø 20 cm, ceramiczny, niebieski/brązowy/w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Delicate Greens
Na zamek , 55x55 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik do mydła Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy, 490 ml, 7x9 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
343
344
345
...
428
Załaduj więcej