Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 782 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Casa Selección
Wycieraczka Flora
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(2)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wycieraczka Sparrows
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(9)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Zasłona prysznicowa Sugar
Abstrakcyjny wzór, niebieska, 180x200 cm
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., metalowe, na espresso, czarne, 100 ml
(132)
W magazynie
81 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 5 cm
(58)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Łopatka President
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
81 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Guinea Pig
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
W magazynie
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Agda
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Panda Face
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 38x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Kuweta dla kota Eco Bonnie
Z plastiku z recyklingu, czarna, 39x57 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Miska Duna
Na sałatkę, kamionkowa, różowa, 1,63 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Penelope
Szary, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Ego Dekor
Butelka na olej Olive
Pojemność 0,5 ml, szklana, zielona
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Wycieraczka Black Heart
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(17)
W magazynie
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sunshine & Rainbow
3 szt., plastikowe, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Organizer łazienkowy Relief
Na waciki, porcelanowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Talerz dla dzieci Enkei
Silikonowy, beżowy, 17x21,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 69 l
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Dekoracja świetlna Reinbek
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 30x6x15 cm
(6)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Costa Nova
Talerz Pearl
Ø 28 cm, kamionkowy, biały
(31)
Dostawa od 21.10.2026
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Nowość
ONA
Talerz Fika
Ø 25 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Enkei
Silikonowy, brązowy
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
VDE Tivoli 1996
Figurka świąteczna Fungo
Ceramiczna, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Talerz Kumi
Ø 26 cm, ceramiczny, ciemnobrązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Blomus
Łączniki do mebli modułowych zestaw Grow
Ciemnoszare, 4,5x27,5 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, czarna, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(33)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(146)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(101)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, czarny, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(23)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Pojemnik District
Z pokrywką/dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 10x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Deska Rustic
Do serwowania, drewniana, 33 x 23 cm
(61)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Figurka ogrodowa Squirrel
Z żywicy polimerowej
(4)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Kosz ogrodowy XL
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Papertime
Origami Mini Bear
Rekomendowany wiek 7+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Papertime
Origami Mini Giraffe
Rekomendowany wiek 7+ lat
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Agnes
230 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa zewnętrzna Salford
Brązowa, rattanowa, LED, przenośna, solarna, IP44, ø14x31 cm
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Ścierki zestaw Undyed
2 szt., lniane, białe, 26x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(34)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
313
314
315
...
428
Załaduj więcej